• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Antaret e forumit Bebe.....

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Nqft se ajo gjoja me kacapjerdha jam une po...se kshu kam zakon une me bo
I marr edhe me zor ato qe du lol
Po ti je ai flok preshi?
pffff...hajt mo sa per i foto po ta boj qejfin lol
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Nqft se ajo gjoja me kacapjerdha jam une po...se kshu kam zakon une me bo
I marr edhe me zor ato qe du lol
Po ti je ai flok preshi?
pffff...hajt mo sa per i foto po ta boj qejfin lol
Sa per ate preshin spo e zgjas.. :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Arfe


Rendex


Soul


Aver


Nick


Zhigo


Voy
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Wishmaster


Call


DeviL


Sensu


Evi3


Kila


Loverm
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Nev


Lost


Moni


Loverb


Gerti1


Ceni


Cent
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

D.M


Marla


Kitra


Tuana
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Sa sh foto mungojne ketu. Pse ndodh kjo gje???
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....mos guxhoj njeli ti fusi dulet te tolta ime ...se i cava ballin lol
 

cent

...Lontano
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Sa sh foto mungojne ketu. Pse ndodh kjo gje???
Sepse shumica e anetarve ketu i sjellin fotot ne menyre te gabuar duke kopjuar vetem url dhe e hedhin ketu me paste. Fotoja duhet shkarkuar dhe salvuar ne pc.
Me pas klikojm siper opsionin SHTONI FOTOGRAFI NE TEME, dhe kshu behet upload ne forum, dhe ngelet pergjithmone prone e forumit.
 
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

NeviNicktjeterKlau
LosstiZanaPrincesha


Malsi
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Zina..:))

 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Anetaret ne imagjinaten tone...

Zina me burrin dembel se ka zgjedh dhe me kalamaja lol
O Zot 4 kalamanaaa e nje qen lol
Mos ki merak ti se burrit ja bej rupi-supi e me ndihmon me punet lol

Marla


lol

e

Monique, pasi qe Marla i vodhi torten
 

Marla

PPSL
Titulli: Anetaret ne imagjinaten tone...

Moni s qan por te futet me shpulla po ja more torten Lol

Vetoni ky

image-c478d26e0299ddca1b8d7f153948826c2382171c7c9441a1efe5b24c2c7fc4aa-V.jpg
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Anetaret ne imagjinaten tone...

Moni s qan por te futet me shpulla po ja more torten Lol

Vetoni ky

Shiko fotografinë 24558
lol Femrat materialiste vuuuuuuuuuuuuuu lol


Averi ky


Malsi kur duhet te vej ne pune


ps: sikur kemi e nje teme me anetaret e fv-se bebe, mendoj qe mund te levizen postimet andej, nqs e dini ku gjendet tema
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Anetaret ne imagjinaten tone...

O Zot 4 kalamanaaa e nje qen lol
Mos ki merak ti se burrit ja bej rupi-supi e me ndihmon me punet lol

Marla


lol

e

Monique, pasi qe Marla i vodhi torten
Zinna ....kjo edhe mundet por kjo qaramanja jo i here :p

 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Anetaret ne imagjinaten tone...

zinna.....ke kalu limitin e e qendrimit ne forum lol


Marla ....mos boj sherr , po bo qejf or dreq :p


Malsi .....kur mori vesh qe do behej mod , duke e festu :p


Nicktjeter ......mos ju afrofte kush se ..heeee


He besoj e keni nje ide kush o ky lol


Pjesa tjeter e forumit tu pa antaret nga ekrani i PC
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Didi

morena...Soulimind


Tuana.....


Zina


Love...


ylli

princesha


jetesa


Aver
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Aha te keqen, sa i mjre duket Aver ktu Lol :)
Arfe,noj foto kshtu pa gatu ke per mu se ma le namin e kuzhinjeres ti :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Aha te keqen, sa i mjre duket Aver ktu Lol :)
Arfe,noj foto kshtu pa gatu ke per mu se ma le namin e kuzhinjeres ti :p

o te kem te veqan un ty.. kshtu te du me shum se na ben pite lol per inat te zines:aku:ja nje masazh nga un pas gatimit lol
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

haha sa "e poshter" kjo Arfe gjith foto te keqe me qet... iiiih skam qene moj ashtu, isha perher bukuroshe :p haha
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....


o te kem te veqan un ty.. kshtu te du me shum se na ben pite lol per inat te zines:aku:ja nje masazh nga un pas gatimit lol
Per inat te Zinnes...

Arfe dhe C3ni- vertet ju shikoj keshtu :po::po::po:
download.jpg
 
Top