• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Antaret e forumit Bebe.....

Aver

VIP
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Vetem nga qorapet dallohesh qe ke qene vazje GCF :D

Endrra cute :)
 

Aver

VIP
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

E kam nje te keqe une. U besoj vetem fakteve :p
 

Endrra

VIP
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

duhet te kesh besim pa fakte se ateher nuk eshte besim por realitet :p
 

Aver

VIP
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

duhet te kesh besim pa fakte se ateher nuk eshte besim por realitet :p
Fjalet e teperta jane fukarallek Endrra :p

Na sjell nje foto qe ta deshmosh me fakte ate qe e tha me larte. Qe je akoma cute dmth :p

Jo qe dyshoj, por t'ia veme edhe vulen e bashkise ketij muhabeti :D
 

Aver

VIP
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

@Endrra

Postoje foton pa diciture fare.. qe te mos e shtojme fukarallekun :D
 

Aver

VIP
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

mua me njohin ...po ty se besoj ,,,tani e kane radhen te rejat si puna jote :p
Jam goce shume turpshme une.

Postoje ti i pari, se kam edhe respekt dhe te konsideroj si vella :D
 
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

pse me verte nuk eshte mo ai shatervani ?
E prishi xhuxhi para nje muaji, ka prish cdo gje aty, pas dy muajsh punime dje u hap sheshi, me vinte te qaja kur e pashe sa shemtuar dukej :(
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Ja dhe ca beba te tjere :p

Princesha


Nicktjeter


Endrra


Loverman


yelli


Delirium Mind


Levoy


Legally Sweet


Ceni


Arfenilla


Luis


Nevertiti


Marla


Monique


Quku


Loverboy


Vetoni


AveriHeeee ju pelqejne apo joooo :p
Po pata harruar ndonje me beni ndonje ze :p
 
Redaktimi i fundit:

Gerti2

Donatorë
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Fotoja ime kur kam qen i vogel.
Me pelqen kjo foto pasi me kujtohet kur babi me bleu motorrin tim te pare. Gjate jetes time un nuk kam punuar asnjihere pasi e kom pas babin sheik nafte dhe kam lind me lug floriri, por sidoqofte me kujtohet me nostalgji motorri im i pare.

 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Haha.. O sa kam qeshur me disa bebaaa.. Ncncn.... Ja paske gjet tamam, Lol
Sh te bukur te gjithe.. :)..
Dhe Ti lost ne versjonin origjinal s'paske qene keq :p

p.s.Sa per mua m'paske sjell me nerva..?!?! Une kam qene solare,e urte dhe shume e qeshur thone...
Spaske ndryshuar fare :pdije ca ish solarizmi atehere :p

Une kam qene me floke stil cuni e me gisht ne goje n cdo foto
dhe me vetulla te ngrysura dhe normal nje bufe e vogeeel ta hash fare lol
Keshtuqe skeni gjet gje :p. Ndryshe nga soulina te behesha goca qe jam tani e qeshura dhe solare
me jane dashur vite pune :p lol

O Dm jojo ke nje foto tj nam ti ku te dallohen dhe syte blu
cun i lagjes lol
 
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Spaske ndryshuar fare :pdije ca ish solarizmi atehere :p

Une kam qene me floke stil cuni e me gisht ne goje n cdo foto
dhe me vetulla te ngrysura dhe normal nje bufe e vogeeel ta hash fare lol
Keshtuqe skeni gjet gje :p. Ndryshe nga soulina te behesha goca qe jam tani e qeshura dhe solare
me jane dashur vite pune :p lol

O Dm jojo ke nje foto tj nam ti ku te dallohen dhe syte blu
cun i lagjes lol
e vetmja qe kam eshte ajo e fb se sjam nga pc ime tani
(motra qe kam si shpirt dhe un)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Nickja ::cool::

 
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Endrra


DM


Marla


Nicktjeter


Moniqja


Cent
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

hahahahahaha po mire si ka mundesi qe asnjoni /asnjona nuk me qiti kalamo me kacarrela ...gjithe pa lesh ,e ke mu qe sme ka pas thirr kush ne emer po kokorrodhe

asnjoni se jeni afru asaj qe kam qene.....ylll ylll yll,qe vdeksha une per veten e ime lol

PS: LM po qe i je afru i cike sjelljeve te mia ...kshu si bicim e cmenme lol
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Kjo me ngjan ne Soulin..


Kjo ne Legally_S..
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Monique me Devil :p
kids_are_a_whole_lot_of_crazy_640_06.jpg
Poeti :D
global_276954132.jpeg
DM :)
esterne151049291510125940_big.jpg
plakushi
images.jpeg
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Levi :p hahaha
tregues.jpeg

Nicktjeter...
kolor.jpg


 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....


shefet...neve dhe marla
intimo-lana-seta.jpg

lovM :)
hqdefault.jpg

hartini
images.jpeg

enderra si engjell :xhan1:
tagli-capelli-corti-bimbe-70-4.jpg
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

sje me nerva ...je tuj vdek se te kam fut une duret ne fyt
Po mire une nuk dal foto naihere vetem...o me marlen o tashi me shtute devil

Mu mami me ka bo vetem me sa kam info lol
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

sje me nerva ...je tuj vdek se te kam fut une duret ne fyt
Po mire une nuk dal foto naihere vetem...o me marlen o tashi me shtute devil

Mu mami me ka bo vetem me sa kam info lol
Hiqeni mer amon lejeni vetem se vdiq lool
 
Top