• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Antaret e forumit Bebe.....

Arfenilla

Themelues i Forumit
Tani ne imagjinaten tone kemi par si duken antaret pleq ,plaka te rritur,por asnjher nuk kemi mendu se para se te behemi te rritur dhe te moshura ishim bebe nje here...

Cdo njeri mund te sjell foto te antarve si ishin sipas imagjinates tuaj Bebe..Por jo te sjellim foto te bukur ama.... po me shum te jen te natyres humoristike:thank:


Didi...
Luis..Lauri

Loverboy.[/B].LoverTuana..


QukuPrincesha

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Nicktjeter.Soulina...Jetesa..LostNeverteti.


Marla


Bella...


Dm....

ZinaArfe...


LOVE::


Legally


Vetoni..


Mony..


Sensu
 

Marla

PPSL
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Cuties... sa bebusha te bukur qe jemi dhe sa inocente ah sikur :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

C3ni..
Cent..Hartini


ida angel
MySelf
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Elinda

SunLiGhT


Aver...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Pinky...Wxp....


Ado...

Ylli
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

LeVoyageur

 
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Cfare vajze je keshtu ti ? Ku e gjete ate bebe ne Arfike ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

dangerous


Ricky


Endrra--
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Yellow Redhead
 

LoSsT

VIP
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Cfare vajze je keshtu ti ? Ku e gjete ate bebe ne Arfike ?
Pse ca kan bebet e Afrikes ?! :shokim:
 

sensuu

sweet
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....
hahahah une kam qene bebe e urte :D
 
Redaktimi i fundit:

LoSsT

VIP
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

LoSsT , shikoi punet tua ;)
Une shikoj punet e mia, por te paragjykosh krijesat e Zotit ti e di shum mire qe sben...

Me tmira...
 
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Une shikoj punet e mia, por te paragjykosh krijesat e Zotit ti e di shum mire qe sben...

Me tmira...
Kush paragjykoi krijesat e Zotit ?
Menyra ne te cilen me ka paraqit Arfenilla ne dallim me bebet tjera nuk me pelqej . Nese deshiron kjo te me hakmerret dhe te me ofendoj , ka menyra te tjera ! Per ate te thash shiko punen tende .
Te gjitha bebet tjera i ka postuar me rroba dhe te buzqeshure e te shendosha . Kurse mua , pa rrobra jo te shendetshem , te merzitur ! Pse e ka bere kete ? Sepse eshte Arfenill ! Per kete e kisha qellim me afrikanin . Edhe une jam evropian , dhe nuk jam me ngjyre . Kur me paraqet kjo ndryshe nga ajo qe mund te jem , dmth kjo kete e bene me prapapavij . Ndoshta e kuptove se nuk ka asgje me diskriminim ketu .
Mirembetesh !
 
Redaktimi i fundit:

LoSsT

VIP
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Nuk eshte bebe e zeze o Cen eshte foto bardh e zi se le nom, Lol

Ps: Arfe, jevg jam dhe une, kshu qe vendose nje bebe te zi per mu, Lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Nuk eshte bebe e zeze o Cen eshte foto bardh e zi se le nom, Lol

Ps: Arfe, jevg jam dhe une, kshu qe vendose nje bebe te zi per mu, Lol
lol lol paska hallin se e kam postu pa rroba lol po shumica nga bebet ashtu jan:bibe:per mua nuk ka bebe te keqe larg qoft jan gjith edhe ato me ngjyr embelsira:lov2::lov2: Losst ja per C3nin pra nje foto veshur :bibe:


ps. losst ishe
keshtu ti ?
 
Redaktimi i fundit:

LoSsT

VIP
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Arfe, une spo e le imagjinaten te lodhet fare, qe ta kuptoj ceni ca jevgu jam, LolPs: Na falni po kemi harru me kref floket, Lol
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Haha.. O sa kam qeshur me disa bebaaa.. Ncncn.... Ja paske gjet tamam, Lol
Sh te bukur te gjithe.. :)..
Dhe Ti lost ne versjonin origjinal s'paske qene keq :p

p.s.Sa per mua m'paske sjell me nerva..?!?! Une kam qene solare,e urte dhe shume e qeshur thone...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Haha.. O sa kam qeshur me disa bebaaa.. Ncncn.... Ja paske gjet tamam, Lol
Sh te bukur te gjithe.. :)..
Dhe Ti lost ne versjonin origjinal s'paske qene keq :p

p.s.Sa per mua m'paske sjell me nerva..?!?! Une kam qene solare,e urte dhe shume e qeshur thone...
Ahuu thon!!ti e din si ishte kur ishe e vogel jo... dhe un ketu te paramendoj me nerva ama embelsir.:hmm:
 

Endrra

VIP
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

,me Ngjalli nje nostralgji per koherat kur shperndaheshin gazzeta e revista me biciklete dhe rreziku per t'u vrare ishte zero ne keto lagje te amerikes,ndersa femijet qe mbajne nje qendrim kaq miqesor dhe te cilter ,sikur askush ka frike t'ja hedh tjetrit

Shiko fotografinë 23027
Ckuptim kishte kjo fotoja ?
Arfe mos ma ha hakun ... Beb kam qen me e embel se ajo bebeja ne foton tende :p
 
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Ceni pse bon si kalamo ? -.-"

Dying PoetPrincesha
SensuNicktjeterSoulmind
Marla dhe MoniquePinkuLoverman
AverArfenillaNevertiti


Yellow


LeV
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

Marla o lepurushe lool
 
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....


Endrra


upssssssss harrova qe kjo eshte temave e bebave :p


Endrra beb :p
 
Titulli: Antaret e forumit Bebe.....

rrini tgjith urt se cuni me sexy kam qen un ahhahahahahaa


 
Top