• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankohet aop amarildo-br

03:32:21] <+FIFA> [14:13] <@amarildo-br> LONDON Her Tjeter Gjej Tjeter Fjal Per Te Fol Jo Mua Ato Fjal Ok
[03:32:21] <+FIFA> [14:14] <+LONDON> HEU
[03:32:21] <+FIFA> [14:14] <+LONDON> PO NA BO PRESJON?!
[03:32:21] <+FIFA> [14:14] <+LONDON> O Amarildo-br
[03:32:21] <+FIFA> [14:14] <@amarildo-br> Lere Presionin Re Mmua Mos Me Thoj Me Esht Ngrefur
[03:32:21] <+FIFA> [14:14] <@amarildo-br> Nuk Esht Pune Presioni Kjo
[03:32:21] <+FIFA> [14:15] <+LONDON> CA FJALE DO ME TE THONE TY
[03:32:21] <+FIFA> [14:15] <+LONDON> TA THEM NJE
[03:32:21] <+FIFA> -
[03:32:23] * +Tiffany brb tu pa filxhan
[03:32:40] <+FIFA> [14:16] <Status> O
[03:32:40] <+FIFA> -» Gjino[Away] U Perdhunua Nga Serveri. [Killed (ReaL (...:)))]
[03:32:40] <+FIFA> [14:16] <Status> Amarildo-br
[03:32:40] <+FIFA> [14:16] <Status> FOL RE
[03:32:40] <+FIFA> [14:16] <@amarildo-br> Po
[03:32:40] <+FIFA> [14:16] <Status> SE S KOM LINJE TE MIRE
[03:32:40] <+FIFA> [14:16] * @Gjino Bye All
[03:32:40] <+FIFA> [14:16] <Status> CA FJALE DO TI
[03:32:40] <+FIFA> [14:16] <Status> BYE Gjino
[03:32:40] <+FIFA> [14:16] <@amarildo-br> Ka Sa Duash Jo Me Tregon Mua Ti Me Esht Nfrefur
[03:32:40] <+FIFA> [14:17] <@amarildo-br> Ngrefur
[03:32:41] <+FIFA> [14:17] <Status> TI BEN MIRE TE MOS VESH BAN ROBVE PA ARSYJE
[03:32:42] <+FIFA> [14:17] <@DeViL> Kaloni Anej Nga #Stafi
[03:32:43] <+FIFA> [14:17] <Status> PO VALLAI
[03:32:44] <+FIFA> [14:17] <Status> MU KA NREF
[03:32:45] <+FIFA> [14:17] <@amarildo-br> Si Pa Arsye Te Me Thosh Ti Mua Me Esht Ngrefur
[03:32:47] <+FIFA> [14:17] <Status> CA ME BO
[03:32:47] <+FIFA> Snow Ndryshoi Nick Ne Tiffany
[03:32:48] <+FIFA> [14:17] <Status> IK RE MOS ME BO DERR DERR
[03:32:49] <+FIFA> [14:17] <@DeViL> !kb Amarildo-br #Stafi
[03:32:51] <+FIFA> [14:17] * Ndihme Sets Mode: +b *!*@chat-763BC308.home.otenet.gr
[03:32:51] <+FIFA> [¤BA
[03:32:54] <@futbollisti_gr> ok
[03:32:55] <@futbollisti_gr> FIFA
[03:32:58] <@futbollisti_gr> thenx
[03:33:01] <@futbollisti_gr> :)
[03:33:05] <+FIFA> [14:19] <@DeViL> Spun Ke Ti Re Ku Rrin Ai
[03:33:05] <+FIFA> [14:19] <@DeViL> Kalo Nga Stafi Ose Diku Tjeter
[03:33:05] <+FIFA> [14:19] <@DeViL> Jo Ktu!
[03:33:05] <+FIFA> -» Status U Perdhunua Nga Serveri. [Pafshim Chatiiii]
[03:33:05] <+FIFA> [14:20] <@amarildo-br> Mire Mire Po Ato Fjal Shoku Si Toleroj Une Se Sjam Kalama
[03:33:05] <+FIFA> [14:20] <@DeViL> Spo Te Thot Njeri Se Ca Je
[03:33:05] <+FIFA> [14:20] <@DeViL> Mos I Mer Gjonat Mrapsh
[03:33:05] <+FIFA> [14:20] <@Tiffany> !seen Boss
[03:33:05] <+FIFA> [14:20] <@Ndihme> I Don't Know Who Boss Is.
[03:33:05] <+FIFA> [14:20] <@DeViL> Po Te Them Leji Debatet Ke Ky Kanal
[03:33:06] <+FIFA> [14:21] <@Tiffany> !seen London
[03:33:07] <+FIFA> [14:21] <@Ndihme> I Don't Know Who London Is.
[03:33:08] <+FIFA> --» Tiffany Doli Nga Kanali #ndihme - [parting...]
[03:33:09] <+FIFA> -» Tiffany Hyri Ne Kanalin #ndihme [AlbaniaSit@Me.ruaj.kur.te.me.gjesh.qe.te.me.kesh.kur.te.me.dush]
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Pe: hankohet aop amarildo-br

<@amarildo-br> ngrefur
<Status> TI BEN MIRE TE MOS VESH BAN ROBVE PA ARSYJE
<@DeViL> Kaloni anej nga #Stafi
<Status> PO VALLAI
<Status> MU KA NREF
<@amarildo-br> si pa arsye te me thosh ti mua me esht ngrefur
<Status> CA ME BO
* snow is now known as Tiffany
<Status> IK RE MOS ME BO DERR DERR
<@DeViL> !kb amarildo-br #Stafi
* Ndihme sets mode: +b *!*@chat-763BC308.home.otenet.gr
* amarildo-br was kicked by Ndihme (#Stafi (DeViL))
* Ndihme sets mode: +o redi
-Ndihme:#ndihme- OP command used for redi by redi
-Shqiperia:#Shqiperia- OP command used for redi by redi
<Status> BOLL
* @Gjino (csa@Cun.Liqeni.Pg) Quit (Pafshim chatiiii)
<@DeViL> !kb Status ca je tu bo mer?!
* Ndihme sets mode: +b *!*@Csops.Albanian-Network-Group
* Status was kicked by Ndihme (ca je tu bo mer?! (DeViL))
* DeViL sets mode: -bb *!*@Csops.Albanian-Network-Group *!*@chat-763BC308.home.otenet.gr
* Status (ParajsaCha@Csops.Albanian-Network-Group) has joined #ndihme
* amarildo-br (alb@chat-763BC308.home.otenet.gr) has joined #ndihme
* Ndihme sets mode: +o amarildo-br
<@DeViL> amarildo-br kur t`thot tjetri kalo nga stafi kalo anej
<@DeViL> mos e vazhdo mo
<@amarildo-br> DeViL po pse srin keta te stafi kush e ka fain
<@DeViL> spun ke ti re ku rrin ai
<@DeViL> kalo nga stafi ose diku tjeter
<@DeViL> jo ktu!
* Status (ParajsaCha@Csops.Albanian-Network-Group) Quit (Pafshim chatiiii)
<@amarildo-br> mire mire po ato fjal shoku si toleroj une se sjam kalama
<@DeViL> Spo te thot njeri se ca je
<@DeViL> mos i mer gjonat mrapsh
<@Tiffany> !seen boss
<@Ndihme> I don't know who boss is.
<@DeViL> po te them leji debatet ke ky kanal

Un se di as se per cilin eshte kjo ankes po meqe mka dal emri ke logsed po e jap nje sqarim
per sa me perket mu si Sop staff i kam dal borxhit cdo aopi duke i then aty te mos krijoi debate, muhabete apo ku di un se ca vec te jesh alien dhe mos te kuptosh. 13 Sopa thon perdit te njejten gje "Ne ate dhom mos te ket debat apo muhabet se pengon userat te marin ndihmen qe kerkojn" ndersa keto vazhdojn te bejn te njejten gje.
Un e paralajmerova si amarildon si dhe status-in qe te dy moren !kb qe merituan mbasi nuk e moren parasysh fjalin "Kaloni nga #stafi. Dhe amarildon e paralajmerova prap duke i bere kick/ban heren tjeter do e denoj me heqje te access-it.

Per sa me perket skam ca them tjeter...
 

cent

Banned
Pe: hankohet aop amarildo-br

Per Mendimin Tim amarildo-br Jo se esht nga berati dhe un e mbroj por e njof paksa si nick dhe nuk me esht dukur as1her problematik.Kjo duhet pare pasi shumica e IRcop-ve kur i thua 1 fjal per bashkepunim apo ku di un te flasin ne nje menyr vulgare qe cdokush nxehet me te drejt pasi kerkojm bashkepunim me ircop-at jo fyerje apo sharje.sic e ka then dhe amarildo-br qe Status nuk esht tek stafi qe ti fliste,sme duket gabim qe i ka folur tek ndihme,vertet dhoma ndihme do sherbej ashtu sic ka emrin por dhe debatet lindin nga menyra si flasin ircop-at me aop-at,sop-at apo userat.Kerkoj ti terhiqet vemendja nickut Status qe esht ircop.
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Pe: hankohet aop amarildo-br

cent!
Te njejtin mendim ndaj me ty por i vetmi motiv qe me shtyu te flas ne te till menyr ne postimin me siper eshte se smund te ankohesh qe nje sop te beri !kb tek #ndihme mbasi te foli 3-4 her per mos ta vazhduar me ate debat!
Si thua ti cent te bashkohesha me amarildon dhe t`ju hidhja dhe un statusit kunder?
Te lija sherrin te vazhdonte aty dhe te beja sikur nuk isha?
Te fusja statusin me zor ne kanalin #stafi qe te debatonte me tej me amarildon?
Apo te beja ate qe bera qe per mendimin tim dha shum rrezultat perderisa aty pushoi debati!

Nuk na takon ne cent te gjykojm veprimet e IRCop-ave. I takon founderit ti flasi apo te bej cduhet bere dhe fouderi i ka logsed me lart un u pergjigja per sa me perket mu dhe per veprimin tim! Un ne te till rast vetem mund ti flas ircop-it ashtu si dhe ti. Per te gjykuar veprimin e tij pastaj e ka ne dor tjeter kush! Ne gjykojm aop-in dhe ai duhet gjykuar sepse ne rast se ka problem me ircop sdo te thot gje qe ta kthej dhomen #ndihme ne stadium ka ku te ankohet dhe ka shum: Sop,founder,forum apo dhe admin nqs e shef te arsyeshme.
Ska nevoj te zgjatet nje muhabet i till si ai me lart se nuk te con askund!

Per mu duhet te penalizohen qe te dy dikush me shum e dikush me pak ska shum rendesi qe te dy kan faj ne ate debat!
Smund te gjykosh veprimin e nje kolegut tat cent se cdo beje ti ne vendin tim ne kete rast me teper apo me mir se ajo qe kam ber un?!!
 
Last edited:

cent

Banned
Pe: Ankohet aop amarildo-br

O Devil Spo Gjykoj Veprimin E Kolegut Tim,Me ke Kuptuar Gabim..Un Bera Krahasimin Midis amarildo-br dhe ircop-it KAQ..ti ke ber mir qe i ke ndaluar dhe ke nderhyr sepse do shkonte ne banalitet po te vazhdohej..thjesht founderi ti terheqi ""veshin"" ircop-ave dhe neve aop-ave :)
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Pe: Ankohet aop amarildo-br

Ska gjo mer lol keqkuptime ka ska nej gjo tkeqe :):) rendesi ka te sqarohemi te gjith dhe mos ket te tilla debate se jan megjithmen turp
 
Top