• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankese per Nick TeDdY Sopat le ta votoj dhe te vendosin!

Ankese per Nick TeDdY Sopat le ta votoj dhe te vendosin!

 • Po

  Votat: 0 0.0%
 • Jo

  Votat: 12 100.0%

 • Totali i votuesve
  12
 • Poll closed .

Devil

Anëtar i Nderuar
Personalisht jam per mos shtimin me te ketij useri ne access aop.
Arsyet jan kto: Nuk ka respekt per asnje, ofendon sop/aop ca ti dali perpara dhe ka nje fjalor te papershtatshem per kete server ne lidhje me te gjith User/Aop/Sop. Logsed do vijojn me posht per kete person bashke me cunat e tjere te stafit sop.
 
C

calvin

Pe: Ankese per Nick TeDdY Sopat le ta votoj dhe te vendosin!

Pershendetje Koleg

Dhe un jam i mendimit qe ky person mos te shtohet ma, si tha dhe kolegu ma siper ska respekt per kerkend aty, ofendon zhdo dit.

Kto jan dje ne main se kam edhe tjera shum e shum[14:22] <TeDdY> AFM na cave carin
[14:22] * AFM sets mode: +b TeDdY!*@*


[15:03] <TeDdY> AFM
[15:03] <TeDdY> AFM
[15:04] <TeDdY> do hanikar
[15:04] * AFM sets mode: +b TeDdY!*@*


eshte shum banal ne main me zhdo user, nuk kemi nevoj per kshu @. Flm !!!
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Pe: Ankese per Nick TeDdY Sopat le ta votoj dhe te vendosin!

* Script (CoKo@84211867.2B7669A1.95A3DC04.IP) Quit (Ping timeout)
* FLORI-Br (BaBa@10F9648.D9FC4841.95A3DC04.IP) Quit (Ping timeout)
* Embelsi-mashkulli (bujari@DE930A2B.AA6CC336.1AA9F835.IP) Quit (Ping timeout)
* qerimi (asfasf@9472703F.AA744BE7.95A3DC04.IP) Quit (Ping timeout)
* gerti_london (Music2@chat-8C66C41C.cable.virginmedia.com) Quit (Pafshim chatiiii)
* [Engjell] is now known as Alb16286
* vetem-fare (ok@5FCD564.E2F5EA2D.AEFF9A5B.IP) has joined #Shqiperia
<+NeK> mir
<i_papami> je si shpirt
* Successor (System@31653801.702FB146.719B8902.IP) has joined #Shqiperia
<+labushja> gz dhe un i kam lujt fene lal
* CrAzY-BoY (SPIT@5459F94B.C2B8DF1.7CC1C909.IP) Quit (Ping timeout)
* Alb47413 (joni@49FE02BC.915032F1.95A3DC04.IP) Quit (Ping timeout)
* Alb2115 (ParajsaCha@chat-F3E67BFD.home.otenet.gr) Quit (Ping timeout)
<+labushja> kam kercy vdiqa nga kembet
* me_i_vog3 (me_i_vogel@12E5F0D6.EC79D16D.D8174CE3.IP) has joined #Shqiperia
* KoMiSaR_kAtAnI is now known as Alb40391
* burrr-35 (burrr-35@6A30BDF7.C5F5C4BB.1AA9F835.IP) Quit (Ping timeout)
* denis (cun_pass@FA97D181.AA744BE7.95A3DC04.IP) Quit (Ping timeout)
<i_papami> vetem ti te jep xhevap ktu
* Slimshaddy (Mr.Shaddy@chat-679C5439.secsy.info) Quit (Ping timeout)
* Alb11138 (JUVENTUS@104957B3.AA744BE7.95A3DC04.IP) Quit (Ping timeout)
* djalee (dj@F057E19C.11AC3DCA.95A3DC04.IP) Quit (Ping timeout)
* perversi is now known as facebook
* Successor is now known as Alb13285
* me_i_vogeli (me_i_vogel@12E5F0D6.EC79D16D.D8174CE3.IP) Quit (Ping timeout)
* katapult (boxer@C194F3B4.F1BEC1E9.9A41E287.IP) Quit (Ping timeout)
* Rrushi (What@chat-64F1D0C.dynamic.cyta.gr) Quit (Ping timeout)
* cift_per_pasiv (int@B1D05AA4.199953C4.95A3DC04.IP) Quit (Ping timeout)

Ky eshte TeDdY :)

<GT> he re kaq e pate
<TeDdY> do akoma ti
<GT> vazhdo pra
<GT> tregoje veten :)
<TeDdY> nga 260 usera
<TeDdY> shif sa ke
<TeDdY> ca do me
<TeDdY> :)
<GT> Ehe
<GT> do me te duartrokit?
 

LoSsT

VIP
Pe: Ankese per Nick TeDdY Sopat le ta votoj dhe te vendosin!

Akoma u diskutoka per kte, Se di kush dashka me e shtu...
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Ankese per Nick TeDdY Sopat le ta votoj dhe te vendosin!

Mode (Korcari****:#ndihme +v TeDdY)
Mode (YpNo****:#ndihme +v-o YpNo YpNo)
! Korcari**** Përshëndetje TeDdY
! Korcari**** cfar mund të ju ndihmojm..!
! Korcari**** Përshëndetje TeDdY
! Korcari**** cfar mund të ju ndihmojm..!
! Korcari**** Përshëndetje TeDdY
! Korcari**** cfar mund të ju ndihmojm..!
«+TeDdY» ik mos na caj tocin
! Korcari**** Përshëndetje TeDdY
! Korcari**** cfar mund të ju ndihmojm..!
Mode (Korcari****:#ndihme +b *!*xx@*.E53399A0.1AA9F835.IP)
»»» [Banned]: TeDdY
TeDdY was kicked by Korcari******** ( Kalo në #Shqiperia për chat..! [KleviS] Scr|pT )
 
Top