• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankesa per Lucignolo !

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pershendetje !
Me vijne ankesa nga aop-et tane per userin Lucingolo te cilit i eshte dhene vop nga ana jone. Pervec kesaj mendoj se duhet me qene pak me te kujdesshem me userat qe i shtojme vop per sa kohe na qenka lene ne ne dore te vendosim pa miratimin e shumices per te shtuar dike me vop. Kete teme e hapa thjesht me u ndergjegjesu pak kur tregohena zemergjere me i shtu me vop userat. Mendoj se vop-i duhet ti jepet dikujt qe me gjithe mend e meriton jo qe te ofendoje e te perfitoje nga vop-i.

[11:24] <+Lucignolo> /notice adarocks Ti scoperei sul pavimento. Ti scoperei sul tappeto. Ti scoperei sul mobile. Ma sei dappertutto.
[11:24] <+Lucignolo> hahah
[11:24 PuPiTa sets mode: -v Lucignolo
[11:24 PuPiTa sets mode: +b Lucignolo!*@*
[11:24] * Shqiperia sets mode: +v Lucignolo
11:25] * SmS sets mode: -v Lucignolo
[11:25] * Shqiperia sets mode: +v Lucignolo

Keto jane logset kryesore nga ana e aop-i i stafit tone. Sop-i qe e ka shtu nese sdo me ja heq aksesin te pakten ta keshilloj mos te reagoje ne kete menyre .
 

cent

Banned
Pe: Ankesa per Lucignolo !

Jam Dakord Me Ty IN2U Pasi Ky Aop Esht Hequr Permanent Nga Stafi Fajtori Dhe Nga Stafi Juaj Pasi Ka Qen Dhe Nga Ju Aop Dhe Nga Ne (qe sot jemi 1 ju dhe ne) Esht Hequr Permanent Per Fjalor Te PaPershtatshem Si Aop.Disa Here Keto Dit E Kam Paralajmeruar DHe Un Per FJalorin Banal,I Kam Vendos DHe Ban Por SHof Qe Nuk U Permisoka Ky Nick.Sop-i Qe I Dha Vop Te Marri Masa.Me Respekt Te Gjitheve
 
Top