• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankes per Juliani_it

EMILJO

Antar Aktiv
Degjoni ketu dua ta di ca eshte chati pik se pari. nese eshte prone private e disa ircop apo kalamajve sic eshte ky juliano it ne rregullt heq dor dua te di pse mora shun ne chat sonte dhe u bo e disata here qe ky rob po abuzon nese une e ofendova a gje i jap te drejt ok dua nje pergjigje urgjente nese i lexon njeri kto ankesa apo e keni vene forumin sa me talle trapin se me sa duket kshu eshte ky tipi ne fjale beri kill pas si une u futa te sherbimet dhe kerkova root apo sop online dhe me pas me beri shun dua nje pergjigje se nuk do merem me kamalaj une ok nese une kam qene dikush qe kam dhene per serverin di dhe te prish une ne ate server kshu qe mos detyroni userat apo tjeret te bejne dame per disa persona te pa afte si puna e julianit it dua pergjigje
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Ankes per Juliani_it

Lol ora 2 e nates si keni nerva per ankesa chati LOL
 

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Titulli: Ankes per Juliani_it

4EMILJO Hyri Ne Kanalin #sherbimet [Emi@5F6709F8.F624E12F.25BCD90.IP]
[00:59:38] * JULIAN_IT sets mode: +v EMILJO
[00:59:41] * +JULIAN_IT EMILJO Deshiron Ndihme ????
[00:59:43] <+EMILJO> mroma
[00:59:52] <+EMILJO> a ka naj found[01:03:45] <+EMILJO> ti se pse perfiton oker a naj sop ktu online
[01:00:06] * +JULIAN_IT EMILJO Me Vjen Keq Por Ketu jepet ndihme per AKILL/GLINE/KLINE/SHUN nuk munt te nderhym ne kanalet SHQIPERIA/NDIHME/FV per Ban/Kick&Ban/Akick beni /J NDIHME ose /JOIN #NDIHME per cdo ankes shkruaj ne www.forumivirtual.com 
[01:00:18] <+EMILJO> o JULIAN_IT e di qe me ke rrujt trapin
[01:00:21] <+EMILJO> se e di shume mire
[01:00:23] <+EMILJO> se ku i gjen
[01:00:24] <+EMILJO> ok
2EMILJO U Shkeput Nga Serveri. [[Arusha.Albnetwork.net] Local kill by JULIAN_IT (12 E Teprove Me Fjalorin..Qetesohu pak ;).!! 4JULIAN_IT §©®î‏t)2]meqe ke qen ircop vet duhet ta dish qe ne skemi lidhje me aop e sop un thjesht te ktheva pergj qe skemi pun me ta ti per ca me tregon jo na cave trapin e keshu e ashu kush je ti qe te me flasesh ashu te kam gje borxh si pasaj qe dole nga sherbimet e u fute tek shqiperia
4 EMILJO Hyri Ne Kanalin #shqiperia [Emi@5F6709F8.F624E12F.25BCD90.IP]
[01:01:09] <+Alien> EMILJO sa keq po mvje iiiiii
[01:01:17] <EMILJO> hahahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahaha
[01:01:21] <EMILJO> Alien e shiko mer
[01:01:26] <EMILJO> une i msoja komandat
[01:01:27] <EMILJO> me qante
[01:01:29] <+Noname> EMILJO Ta Fujtiiiiiiiiiii
[01:01:30] <+Alien> hahaha
[01:01:32] <EMILJO> si femi aman mjep vop
[01:01:33] <Emiljano> Q r u trashem fare vetem
[01:01:33] <+Alien> e di mer
[01:01:35] <EMILJO> sot tvo kill
[01:01:38] <EMILJO> e shiko ske faj q
[01:01:42] <+Alien> o bot me rrota
[01:01:42] <EMILJO> qe thua sa keq kam ra
[01:01:45] <EMILJO> duhet me qajt
[01:01:54] <EMILJO> ky mthote aman me bej
[01:01:57] <+Alien> duhet me ja hudh tjengllat fare
[01:01:57] * Desperado sets mode: +v EMILJO
[01:01:58] <+EMILJO> ircop me mode
[01:02:41] <+EMILJO> del JULIAN_IT
[01:02:58] <+Alien> filloj me metodat e mija
[01:02:59] <+Alien> :p
[01:03:01] <+EMILJO> Alien pranej abuzojne me mua
[01:03:04] <+amBrA> e ke kap keq
[01:03:05] <+Alien> je i urt ti
[01:03:06] <+Alien> ahaha
[01:03:40] <+EMILJO> JULIAN_IT e di
[01:03:48] <+EMILJO> por ta dish
[01:03:51] <+amBrA> Lol :)
[01:03:53] <+EMILJO> qe do vish tu mqajt
[01:03:57] <+EMILJO> mbaje mendmos mashtro te tjert se un tya ste kam qajn na nje her ok e po ta perseris me li rehat se te thash si njeri ndihme as tu pergj si kafsh as te shava asgje prej gjeje je ti ai qe fillon jo trapi e keshu e ashupo te kerkoj si njeri me li rehat se dhe alfa-5 me tha julo mos u mer me te se fola un e i thash ok por ja logset e tregojn se sjam un qe kapem me tya po ti me mua
 

EMILJO

Antar Aktiv
Titulli: Ankes per Juliani_it

ok ca trego kjo qe une meritokem shun per kto logse hahahahahah ti nuk e kupton as vete sa budalla je se po ta kuptoje do e mendoje para se ti hudhje lexojeni root apo adm pse paskem mare une shun dhe sa per te qajtmen e di shume mire ti qysh kure tkam heq aop para disa vitesh me qaje dhe kure me thoje aman mjep ircop me mode ok tani gjykojeni vete pse kam mare shun une okkk
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ankes per Juliani_it

Do tju lutesha per me teper ju qe jeni pjese e historis se lashtesise chatore, mos te lanconi ankesa te tilla, spo tregoni gje tjeter vecse "respektin reciprok", ceshtje si kjo zgjidhen drejtperdrejt ke sherbimet, te gjith jan on, me root e me admin.

flm
aleksus
 

Banditos

Aop ne kanalin #Shqiperia
Pe: Ankes per Juliani_it

EMILJO dhe JULIAN_IT tomy & xherri

Ato ankesat qe kam ber un pse sju pergjigjet njeri !!!!!!
 

N0

Ding Ding!
Se keni vene re qe shumica rrine urte, do e kene emrin gjithsecili diku aty.:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Tip

Antarë i Respektuar
@Tip lexo mor ktu. Lol
Aguggugugugu... do i boj print dhe do ja tregoj cunave tlagjes kur tlujm poker ne fundjav sesi ja kan pas nxi jeten chatistat hunderrit...

Maj men i her kena qen drru fare, hym ne chat, shofim julianin... un se disha po EMILJO paska pas kunj tjveter me kte tashi po e kuptoj pse e shate... filloj hunderri tu e shajt parc e mrapc, ky juliani urt e but, po cke o vlla qe sha i thote car tkam bo, i moment mas i fletorje me sharjs vec kur ja kput hunderri "po un tkam shok mer, te shaj ne kofidenc e siper, ti duhet ta kuptosh, sduhet te ngeli hatri me mu" Agugugugguguug...

Na perze juliani dhe futena prap ne kanal me proksi italie... vec kur bin sherbimet. Direkt prv julianit tu i bo sikur ishim Fajtori dhe tu e mor ne "provim" komandash... i shkoj llapa shtrremet te shkretit, e hongri presionin dhe na ngre na jep op, aty pastaj shpertheu hunderri, kick me liber shpije der sa erdhen sherbimet :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

MrCool

Lost
@Frank e mba mend kte julianin kur te beri kill te chati kosovareve kur e pyete per Lounge? hahahahahaha
 
 • Haha
Reactions: N0

N0

Ding Ding!
Lere lere se po shoh ca qe nuk i'a kishin haberin chatit ne 2019 nderkohe qe kane qene soplleshka qe ne 2009 :D
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Aguggugugugu... do i boj print dhe do ja tregoj cunave tlagjes kur tlujm poker ne fundjav sesi ja kan pas nxi jeten chatistat hunderrit...

Maj men i her kena qen drru fare, hym ne chat, shofim julianin... un se disha po EMILJO paska pas kunj tjveter me kte tashi po e kuptoj pse e shate... filloj hunderri tu e shajt parc e mrapc, ky juliani urt e but, po cke o vlla qe sha i thote car tkam bo, i moment mas i fletorje me sharjs vec kur ja kput hunderri "po un tkam shok mer, te shaj ne kofidenc e siper, ti duhet ta kuptosh, sduhet te ngeli hatri me mu" Agugugugguguug...

Na perze juliani dhe futena prap ne kanal me proksi italie... vec kur bin sherbimet. Direkt prv julianit tu i bo sikur ishim Fajtori dhe tu e mor ne "provim" komandash... i shkoj llapa shtrremet te shkretit, e hongri presionin dhe na ngre na jep op, aty pastaj shpertheu hunderri, kick me liber shpije der sa erdhen sherbimet :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Keni qene bande e forte, Ti, Weezi, EMILJO, Sebastiani.
Keni pas edhe i video tbukur te EMILJO me kostum fesh feshe blu ku bertiste i dashuroj te gjitha vajzat e chatit. :p
 

Tip

Antarë i Respektuar
Keni qene bande e forte, Ti, Weezi, EMILJO, Sebastiani.
Keni pas edhe i video tbukur te EMILJO me kostum fesh feshe blu ku bertiste i dashuroj te gjitha vajzat e chatit. :p
Agguguguguggugu ku tu kujtu mer vllai, ajo video ka 100 vjet... @Barnaba e ma men ket qe thot @Imp4cT ? Video intervisten qe i bom athere hunderrit kur jetoshim ne Oxford Street?
 
Last edited:
Top