• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankandi veror 2019 (Per meshkujt)

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
A bohet me i marr çdo ditë nga një?:p
Apo veç 1 është e drejta e zgjedhjes?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ky Mogli e paska me qejf te madh me ardh si shërbëtor!:p
 

N0

Old School.
Ahahahahahahahahahahahahh, iku Fredi u hidherua me Nick se nuk e kishte bere tag. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Mua nga gjithe kjo historia Ankandit, vetem dicka me pelqeu. Nick ka reflektuar gjate dhe mi ka kuptuar vlerat. Sdo habitesha nese ne fund do bente oferten me te larte per mua e do e qethte qeros ate duhanxhiun ke avatari qe o duke i majt ekuilibrin. :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Mua nga gjithe kjo historia Ankandit, vetem dicka me pelqeu. Nick ka reflektuar gjate dhe mi ka kuptuar vlerat. Sdo habitesha nese ne fund do bente oferten me te larte per mua e do e qethte qeros ate duhanxhiun ke avatari qe o duke i majt ekuilibrin. :p
Jo .

Ofroj 10 evro per tia dhene @Drejtori ta luaje ne roulette e kusurin te bleje nje shishe vere.

Se ska fat ne dashuri dreqi,uroj qe ka ne loje
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Jahagsg

Kam kondicioner, kshu qe duart i perdor per ndonje gje tjeter :LOL:

Jana ka bere nje oferte shume bujare per mua, mendoj qe nuk me blen dot.
mos i trego ne di te besh fresk.. edhe pse ajo e di qe ti je freskia vete...
nicktjeter largo kthetrat nga djali!
 
Top