• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankandi veror 2019 (Per meshkujt)

WxP

Tech
Ecc atyyy, haaaaj si gjithmon nuk do e moresh vesh qe je ne qiellin e 7 :p

@Nicktjeter ofert serjoze mke bo :p mos u harxho shum
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sot Bajram. Qmimi hyp
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Tek fabrika birrave ...me nje fajle afer lokalit tend hahaha
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ofroj dhe nje pako gjalp bio pa kripe per Frankun :p
 
  • Haha
Reactions: N0

N0

Ding Ding!
Nick mua me kishe permendur ti tek postimi?!
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Top