• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankandi veror 2019 (Per meshkujt)

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Vajzaa ,vajzaaa mblidhuni ketuuu.
Pushimet duan nje qe te na mbajne cantat e shopping,nje qe te na beje fresk nen cader,nje qe te na lyeje kurrizin me krem anti-diell.
Per te gjitha kerkesat qe keni,qofshin afatgjata apo jo..ketu u hap pazari.

Le te fillojme me

@Artin nuk i ngjan vendit te ftohte ku jeton,ai ashtu sikur ne fotografi eshte kapes i detajeve. Ju kete doni apo jo?

@Bledi_Shady ne cdo cast bledi do ju degjoje me vemendje,do ju kushtoje kenge te viteve te arta,do ju te buzeqeshni..

@Drejtori sikur gjahtaret e vetem qe shenojne territorin e tyre duke i bere femrat te ndihen mire bashke me nje gote vere...

@Eruljan do e benit per vete cunin me shume tatuazhe? Apo do ua marrin ?

@Fly i afte te vjrdhe zemra e te dhuroje te tijen..nese jeni te gatshme te doni me pasion,fly ben per ju

@Frank ,dhe pse duket fjalepak ama me detajet qe ve re vetem ai,do ndiheni te vleresuara dhe ne qender te vemendjes.

@Guns_N_Roses dhe pse ngjan sikur nuk i jep konfidenca atyre qe nuk njeh,embelsia e tij shihet ne cdo postim. Nese doni disa dite me nje mashkull qe di te jete edhe serioz mos vononi.

@Imp4cT eshte shpirti i festave. Nese doni te kaloni momente te paharrueshme,mes te qeshurave e bisedes se kendshme,impakt ben per ju.

@Mogli duket i urte dhe i mire...por te gjithe e dime si jane te urtet e te miret.. Jane plot vitalitet.

@MrCool fjale pak e vepra shume. Ka referenca per piano,violine e shumellojshmeri te perdorimit te gjymtyreve ne menyre praktike.@kitrra 123 nese ndiheni si amazona,nese doni te mesoni cfare do thote gjahtar dhe gjah,kitra per ju.

@KissShpirtoo ,cun spontan dhe i sjellshem,i dashur dhe i gjithi per ju@Passion eshte njeriu me korrekt ,besnik,dashamires,qe do ua beje diten sikur te ishit e vetmja perendeshe e kesaj stine.

@Loverboy njeriu qe nuk u plak kurre. Njeriu me dije me humor dhe vetebesim..zgjidheni.

@Vvetoni cuni me humor fine,nga i bukuri Prizren,me disa poezi per ju mbase shetitje ne mal..merreni.

@ZHIGO do ju premtoje disa shetitje ne savane, te ndjeni natyren e eger dhe token e thate ne kontakt me ju. Ne mos..ndonje afrikan do ua prezantoje.

@WxP cuni me bujar,mirekuptues dhe nese doni te jeni haaaj per gjithe kohen,wxp ben per ju.

Ofertar fillojne nga 1€.
TD_EatLieAMan_1.jpg


Ne mungese time thirr @Legally_Sweet me fuqi te plote vendoseje per te ndare ankandet e per te trokitur cekicin ne momentin e duhur.
 
Redaktimi i fundit:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Po bej gati të hollat që kam :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Thashe çne une i pari ne liste... , po pastaj pashë që i kishe vënë sipas renditjes alfabetike...
Mua nuk më blen njeri, se jam më serioz se ç'duhet...
Anti-reklama shet....domethene ti po anti-reklamon veten? :p
 
Top