Anetari i vitit 2015!

Anetari i vitit 2015!

 • Ami7

  Votat: 0 0.0%
 • Bella

  Votat: 1 1.7%
 • C3ni

  Votat: 0 0.0%
 • Cent

  Votat: 0 0.0%
 • Dangerous

  Votat: 0 0.0%
 • Devil

  Votat: 0 0.0%
 • Didi

  Votat: 1 1.7%
 • Dying Poet

  Votat: 0 0.0%
 • Element

  Votat: 0 0.0%
 • Endrra

  Votat: 1 1.7%
 • Jetesa

  Votat: 2 3.3%
 • Fly

  Votat: 3 5.0%
 • Gerti2

  Votat: 0 0.0%
 • Hajduti

  Votat: 0 0.0%
 • Hartini

  Votat: 1 1.7%
 • Kila

  Votat: 0 0.0%
 • Kitrra123

  Votat: 1 1.7%
 • Klau96

  Votat: 0 0.0%
 • Lauri

  Votat: 2 3.3%
 • Legally Sweet

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • LeVoyageur

  Votat: 0 0.0%
 • Lov3rman

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 1 1.7%
 • Master

  Votat: 0 0.0%
 • Monique

  Votat: 18 30.0%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 3.3%
 • Quku

  Votat: 0 0.0%
 • Rendex

  Votat: 0 0.0%
 • Ricky_ch

  Votat: 2 3.3%
 • Sensuu

  Votat: 0 0.0%
 • Tomka

  Votat: 0 0.0%
 • Vvetoni

  Votat: 0 0.0%
 • Wishmaster

  Votat: 0 0.0%
 • WOW

  Votat: 2 3.3%
 • yellow Redhead

  Votat: 0 0.0%
 • Zana1

  Votat: 19 31.7%
 • ZHIGO

  Votat: 3 5.0%
 • Call

  Votat: 0 0.0%
 • Elushe

  Votat: 0 0.0%
 • Jetmira

  Votat: 0 0.0%
 • Pato_Milan

  Votat: 0 0.0%
 • Sunlight

  Votat: 1 1.7%
 • Aguron

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  60
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Ahahaaha
Legjenda perseri po ngjitet ne maje te malit :nanana::nanana:
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

O legjende kot me te pyt
Cfare do te thote per ty te jesh antari i vitit?
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Anetari i vitit 2015!

E une pyes veten c'ka bota po sillet mbrapsh :stelle: Ky forum do kjutohet ne histori nga legjendat.
 

WxP

Hidrauliku
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Pas njoftimeve dhe riperseritjes se vetevotimit me antare te rinj u hoq legjenda nga votimi.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Ra ky mort e u pame!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Pas njoftimeve dhe riperseritjes se vetevotimit me antare te rinj u hoq legjenda nga votimi.

Hiqe edhe Monin nga lista ... pasi loboton me votimet neper forume te tjera , me nje emer te dyte & personalitet te dyfishte .

Ps.. Paskeni qene shume te deshperuar. loool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Hiqe edhe Monin nga lista ... pasi loboton me votimet neper forume te tjera , me nje emer te dyte & personalitet te dyfishte .

Ps.. Paskeni qene shume te deshperuar. loool

Zana une nuk loboj per askend , por meqe ti e paske merak thuaje deri ne fund per ke lobova lol
nese une futem neper forume te tjera (si cdokush ) ste jap llogari ty apo dikujt tjeter , dhe sa per personalitete te dyfishta me vjen keq po i ke ra deres gabim :)
 

London

carpe diem
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Prep u dashkA me hell voten , mpaska ik nkosh
 
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Ketij votimi i doli tymi..
turp dhe faqa e zeze... e mbyllni votimin dhe beni zanen admine
se ketu ka me plas sherri
 

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Kush don me ble voten time
 

WxP

Hidrauliku
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Cdo vote eshte e paster Votat e Monikes jan te antareve te vjeter dhe me vlera ne forum.

Aktualisht po identifikojm cdo antar qe ka votu qe duket i dyshimte.

Ktu nuk fitohet as lek as respekt te dyja i ngreni vet si antare te mirfillt qe jeni.

Kjo eshte nje teme qe ne si staff e zhvillojme cdo vit dhe nese eshte dikush qe duhet heq apo ven ne sondazh e vendos vet stafi sipas backroundit te antareve. Nese do akuzoni apo ofendoni cilin do antar dhe cili do antar qoft do kete fatin e legjendes ne kete votim. Cdo njeri ka te drejten e vet te menduarit ju kemi pare gjate gjithe vitit na e lejoni tjapim voten dhe mendimin ton pa e cenuar te drejtat e njeri tjetrit.
 

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

A e kemben voten me nje Golf 3 ?

:cek::cek::cek:
5 VITE KAM PAS GOLF 3

AKISH BO GOLF 6 lol
 

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Cdo vote eshte e paster Votat e Monikes jan te antareve te vjeter dhe me vlera ne forum.

Aktualisht po identifikojm cdo antar qe ka votu qe duket i dyshimte.

Ktu nuk fitohet as lek as respekt te dyja i ngreni vet si antare te mirfillt qe jeni.

Kjo eshte nje teme qe ne si staff e zhvillojme cdo vit dhe nese eshte dikush qe duhet heq apo ven ne sondazh e vendos vet stafi sipas backroundit te antareve. Nese do akuzoni apo ofendoni cilin do antar dhe cili do antar qoft do kete fatin e legjendes ne kete votim. Cdo njeri ka te drejten e vet te menduarit ju kemi pare gjate gjithe vitit na e lejoni tjapim voten dhe mendimin ton pa e cenuar te drejtat e njeri tjetrit.
E vertet eshte kjo.
Lete jepen votat simbas merites,kontributit dhe angazhimit qe e ka sjell ne Forum.
Pra lete mbeshteten meritoret
 
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Po mua cne ne liste aman, :p une tani jame bere paksa aktive pavaresisht anetaresimit tim! Gjithsesi edhe ashtu nuk po cenoj votat e merituara te dikujt, kshu qe flini te qete se dhe pak dite mbeten :eek:le:
 

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

jo vlla ,nuk ngrihet pazari aq lart se prishet tregu . Po deshe nje golf 3 dhe nje Mac3-sh

Ta shoh mos po jep me shum naj kush tjeter,e kam parasysh oferten tende:hapy:
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Moni me jep nje kshille kujt t'ja jap pasi kam vetem 1
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top