Anetari i vitit 2015!

Anetari i vitit 2015!

 • Ami7

  Votat: 0 0.0%
 • Bella

  Votat: 1 1.7%
 • C3ni

  Votat: 0 0.0%
 • Cent

  Votat: 0 0.0%
 • Dangerous

  Votat: 0 0.0%
 • Devil

  Votat: 0 0.0%
 • Didi

  Votat: 1 1.7%
 • Dying Poet

  Votat: 0 0.0%
 • Element

  Votat: 0 0.0%
 • Endrra

  Votat: 1 1.7%
 • Jetesa

  Votat: 2 3.3%
 • Fly

  Votat: 3 5.0%
 • Gerti2

  Votat: 0 0.0%
 • Hajduti

  Votat: 0 0.0%
 • Hartini

  Votat: 1 1.7%
 • Kila

  Votat: 0 0.0%
 • Kitrra123

  Votat: 1 1.7%
 • Klau96

  Votat: 0 0.0%
 • Lauri

  Votat: 2 3.3%
 • Legally Sweet

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • LeVoyageur

  Votat: 0 0.0%
 • Lov3rman

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 1 1.7%
 • Master

  Votat: 0 0.0%
 • Monique

  Votat: 18 30.0%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 3.3%
 • Quku

  Votat: 0 0.0%
 • Rendex

  Votat: 0 0.0%
 • Ricky_ch

  Votat: 2 3.3%
 • Sensuu

  Votat: 0 0.0%
 • Tomka

  Votat: 0 0.0%
 • Vvetoni

  Votat: 0 0.0%
 • Wishmaster

  Votat: 0 0.0%
 • WOW

  Votat: 2 3.3%
 • yellow Redhead

  Votat: 0 0.0%
 • Zana1

  Votat: 19 31.7%
 • ZHIGO

  Votat: 3 5.0%
 • Call

  Votat: 0 0.0%
 • Elushe

  Votat: 0 0.0%
 • Jetmira

  Votat: 0 0.0%
 • Pato_Milan

  Votat: 0 0.0%
 • Sunlight

  Votat: 1 1.7%
 • Aguron

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  60
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

edhe ketu kem gjykaten ton duhet te gjykoj pa drejtesi

o legjende te bohem i cike serioze tashi

shiko ti fitoje titullin (se cmim ska ky titulli ore lummadh) , por fitoje me nder ,qe tia ndjesh edhe vleren edhe peshen.
nuk eshte mire qe te vijne individ nga jashte forumit dhe pa bere asnje postim te japin nje vote ty. Nese keta antare do qendronin ketu ,ne te gjithe (mendoj) do te te thoshim faleminderit ....por kjo menyra qe ke zgjedh ti nuk ben.
Tashi une se di a do me kuptosh ti mua me kto qe thashe , por dije se une u perpoqa ...
 

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Vini re vini re!


Do numerohen votat e anetareve qe kane mbi 150 postime ne forum!


Ju faleminderit!

Mendoj se nuk eshte ne rregull,un qe jam antar i ri apo qe kam pak postime pse mu ndalohet me votu.
Ju lutem kjo nuk eshte ne rregull
 

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

o legjende te bohem i cike serioze tashi

shiko ti fitoje titullin (se cmim ska ky titulli ore lummadh) , por fitoje me nder ,qe tia ndjesh edhe vleren edhe peshen.
nuk eshte mire qe te vijne individ nga jashte forumit dhe pa bere asnje postim te japin nje vote ty. Nese keta antare do qendronin ketu ,ne te gjithe (mendoj) do te te thoshim faleminderit ....por kjo menyra qe ke zgjedh ti nuk ben.
Tashi une se di a do me kuptosh ti mua me kto qe thashe , por dije se une u perpoqa ...

Un nga dita qe jam regjistru jam aktiv edhe e kam dhen voten time a eshte ne rregull memu anulu vota
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Un nga dita qe jam regjistru jam aktiv edhe e kam dhen voten time a eshte ne rregull memu anulu vota

Llogjikisht jo...por me kte corap qe u bo une them qe ksaj teme ti vehet kyci dhe kaq. Kete vit ska antar 2015..
 

babarekes

Antarë
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Ndrsa un jam prej 2009 antarr, (shifnja vet) dhe po me mohoet e drejte VOTIMIT.

Shtet Hajdutesh jeni.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Nuk merreni vesh dhe ju (dmth jo ti ne vecanti por anetaret) :p
I her e konsideroni VIP , i her legjende ,i her tjeter e mbroni dhe e propozoni dhe per moderator biles, ndersa tashi ankoheni pse ka pas rrjedhje votash lol
Legjenda boni si boni Moniques dhe Zanes ja futi me lezet ,aq me lezet dhe omel e omel sa mbetet akoma il cucciolo preferito per ta .lol :p

Shiko se do kaloj andej nga ty tashi...zamet e ke me me kilikos i cik
Tashi ne legjenden e nai tjeter e dime sa i mban hambari...po ti?
Indiferencen e humorin tim mos ma ceno se bohet nomi!
 

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Llogjikisht jo...por me kte corap qe u bo une them qe ksaj teme ti vehet kyci dhe kaq. Kete vit ska antar 2015..

Ky eshte legjend ne qdo forum qe kem hap sondazhe ka fitu ky aaaaggag
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Tani nese flasim drejte e si do e rendi kot i bini ne qafe legjendes. Kot se koti. Sepse hajde hjeqim votat e legjendes dhe do na ngelin diku 50 vota! Kuah jane keta 50!? Me sa shof shumica e anetareve aktiv kane bere voten publike andaj lind pytja se sa legjenda jane ketu?!:hmm:
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Anetari i vitit 2015!

kitrra 123 une nuk e kam bere publike :)
 

Fly

Larguar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Tani nese flasim drejte e si do e rendi kot i bini ne qafe legjendes. Kot se koti. Sepse hajde hjeqim votat e legjendes dhe do na ngelin diku 50 vota! Kuah jane keta 50!? Me sa shof shumica e anetareve aktiv kane bere voten publike andaj lind pytja se sa legjenda jane ketu?!:hmm:

Ne menyren me vulgare, te prere e te pasjellshme lind pyetje...

Kujt i plasi Bukuroshi?
nqs keto gjera ndodhin jane problemet e tyre jo "tonat", nqs njerzve u behet qefi kaq shume le te bejme votime perdite qe te na sjellin gjith fisin te regjistrohet...
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Ju lutem mos ja zgjasni me mhb ketij tipit , lereni te fitoj ne heshtje
Edhe mbylleni ket votim kanceroz se po filloj te dyshoj mos mka fut dhe mu legjenda ne ket forum -.-
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Une kam votuar per ricky_ch !
 

Raketa Kineze (Marla)

Themelues i Forumit
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Mendoj se nuk eshte ne rregull,un qe jam antar i ri apo qe kam pak postime pse mu ndalohet me votu.
Ju lutem kjo nuk eshte ne rregull

Nuk e ke mbush moshen. Ste quhet vota me vjen keq.Mos permend IP e njejta ketu se do felliqeni.

Ju lutem mos e ktheni temen ne llogje kavaje ju qe keni 2 pare mend ne koke ju drejtohem.
 
Redaktimi i fundit:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Legjenda paraprin me vota kulmi !!:008:
 

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Nuk e ke mbush moshen. Ste quhet vota me vjen keq.Mos permend IP e njejta ketu se do felliqeni.

Ju lutem mos e ktheni temen ne llogje kavaje ju qe keni 2 pare mend ne koke ju drejtohem.

Me vjen keq nuk po muj kuptohemi po nejse
Un jam dasa edhe nuk eshte ne natyren time me hy me shum nicke,ti mendo qka te don.
Un kam te drejt me u shpreh per parregullsi,edhe pse jam i ri ne ket forum
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Cdo here keshtu ka qene. Mbaj mend edhe per mister forumi dhe miss forumi, apo anetari i vitit edhe ne te kaluaren keshtu lajmeroheshin anetaret e ri, apo disa qe s'ishin kyqur me gjysem viti LOOLzzz
 

WxP

Hidrauliku
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Pasi u verifikua cdo votues, Ato qe jan me zerro postime u hoqen nga sondazhi. Gjithesesi do vazhdoj te verifikoje bashk me stafin dhe te gjithe ato qe jan rregjistruar kete muaj dhe kan zerro postime do te perjashtohen nga ky sondazh! Gjithe te mirat.
 

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

VETEM LEGJENDES I PASKNI HJEK VOTA TJERVE JO

Bravo ja arrit qellimit.

Kryesorja u pa se legjenda fitoj,manipulimet vazhdojn
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Ba me ken si legjenda nuk hi ma ne forum lol
 

WxP

Hidrauliku
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Une i listoj te gjith antaret dhe vlersojeni vet ! E drejte nuk eshte qe 90% e votuesve te Legjendes hyn nga nje ip dhe skan as nje postim!
 

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Legjenda ka lobu per forum,eka metoden e vet per lobim te antarve.


Legjend pom duket don me fillu lufta e tret botrore
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Anetari i vitit 2015!

E qa ka lidhje qe ka lobu, a t'e bojme administrator tja falum forumin krejt lool. Leni kto budallakina se sju ka hije me votu njerin me 1 IP per cka, per 1 votim tforumit, mos u boni hor.
 

legjenda

Tetova
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Une i listoj te gjith antaret dhe vlersojeni vet ! E drejte nuk eshte qe 90% e votuesve te Legjendes hyn nga nje ip dhe skan as nje postim!
tere stafi esht kunder meje sidoqoft gara vazhdon ne menyre demokratike der ne fundi nuk dorezohem
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Zot na mbaj mendjen, se gjë e madhe! :fiu:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top