Anetari i vitit 2015!

Anetari i vitit 2015!

 • Ami7

  Votat: 0 0.0%
 • Bella

  Votat: 1 1.7%
 • C3ni

  Votat: 0 0.0%
 • Cent

  Votat: 0 0.0%
 • Dangerous

  Votat: 0 0.0%
 • Devil

  Votat: 0 0.0%
 • Didi

  Votat: 1 1.7%
 • Dying Poet

  Votat: 0 0.0%
 • Element

  Votat: 0 0.0%
 • Endrra

  Votat: 1 1.7%
 • Jetesa

  Votat: 2 3.3%
 • Fly

  Votat: 3 5.0%
 • Gerti2

  Votat: 0 0.0%
 • Hajduti

  Votat: 0 0.0%
 • Hartini

  Votat: 1 1.7%
 • Kila

  Votat: 0 0.0%
 • Kitrra123

  Votat: 1 1.7%
 • Klau96

  Votat: 0 0.0%
 • Lauri

  Votat: 2 3.3%
 • Legally Sweet

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • LeVoyageur

  Votat: 0 0.0%
 • Lov3rman

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 1 1.7%
 • Master

  Votat: 0 0.0%
 • Monique

  Votat: 18 30.0%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 3.3%
 • Quku

  Votat: 0 0.0%
 • Rendex

  Votat: 0 0.0%
 • Ricky_ch

  Votat: 2 3.3%
 • Sensuu

  Votat: 0 0.0%
 • Tomka

  Votat: 0 0.0%
 • Vvetoni

  Votat: 0 0.0%
 • Wishmaster

  Votat: 0 0.0%
 • WOW

  Votat: 2 3.3%
 • yellow Redhead

  Votat: 0 0.0%
 • Zana1

  Votat: 19 31.7%
 • ZHIGO

  Votat: 3 5.0%
 • Call

  Votat: 0 0.0%
 • Elushe

  Votat: 0 0.0%
 • Jetmira

  Votat: 0 0.0%
 • Pato_Milan

  Votat: 0 0.0%
 • Sunlight

  Votat: 1 1.7%
 • Aguron

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  60
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

E kom semundje une ,guri rend ne vend te vet

tashi ai ju luti te gjithve neper privat , ma jep voten , ma jep voten, ju jo qe jo ju...kshuqe ai pa cpa thirri shoqnine,se trimi i mire o me shok shume lol

inatcor do karrota??? lol
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

tashi ai ju luti te gjithve neper privat , ma jep voten , ma jep voten, ju jo qe jo ju...kshuqe ai pa cpa thirri shoqnine,se trimi i mire o me shok shume lol

inatcor do karrota??? lol

Po mo po ,por nuk pranoj une te na perdhunojn FV "Tomka me shoket e tij" se topi eshte i joni :p

Aaaa vdes per Karrota ,sa gjej ne frigorifer (qe zakonisht i marrin familja per te bere supe e ca gatuani ju femrat me to ) dhe te gjitha ne stomak , te behet supa pa karrota ,sprish pune :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Po mo po ,por nuk pranoj une te na perdhunojn FV "Tomka me shoket e tij" se topi eshte i joni :p

Aaaa vdes per Karrota ,sa gjej ne frigorifer (qe zakonisht i marrin familja per te bere supe e ca gatuani ju femrat me to ) dhe te gjitha ne stomak , te behet supa pa karrota ,sprish pune :p

po me tomken c'pate??? fusha , fusha eshte e jona lol.....topat jane te gjermanit

per te bere nje verejtje e une , ne fakt e kam nje te tille

Nuk duhet te ishin perfshire fare ne votim antare qe kane dy muaj aktivitet pasi nje vit perbehet prej 12 muajsh, mgjth edhe pse e fiton legjenda apo legjenda te tjere , mire do qe sikur keta antare qe vijne nga forume te tjera dhe rregjistrohen ,pse jo edhe te rrine ketu ne gjirin e legjendes lol

por ajo qe me irritoi ishte ai kometi i djeshem ku ai robi i kulturum tha se legjenda na e kishte zhyt deri ne kurriz...mgjth tu mor parasysh intelektin dhe peshen e atij robit, se zgjata mo se helbete sdo nxirrja gjo ne drite
 

legjenda

Tetova
Titulli: Anetari i vitit 2015!

tashi ai ju luti te gjithve neper privat , ma jep voten , ma jep voten, ju jo qe jo ju...kshuqe ai pa cpa thirri shoqnine,se trimi i mire o me shok shume lol

inatcor do karrota??? lol
oj moter shum e dashur nese deshiron ty jesh fitues ty jap vota te mia tet shpallin anetare e viti mos u ben nervoz anetare vendos vet une bej lobim ne menyre shoqerore
 

legjenda

Tetova
Titulli: Anetari i vitit 2015!

po me tomken c'pate??? fusha , fusha eshte e jona lol.....topat jane te gjermanit

per te bere nje verejtje e une , ne fakt e kam nje te tille

Nuk duhet te ishin perfshire fare ne votim antare qe kane dy muaj aktivitet pasi nje vit perbehet prej 12 muajsh, mgjth edhe pse e fiton legjenda apo legjenda te tjere , mire do qe sikur keta antare qe vijne nga forume te tjera dhe rregjistrohen ,pse jo edhe te rrine ketu ne gjirin e legjendes lol

por ajo qe me irritoi ishte ai kometi i djeshem ku ai robi i kulturum tha se legjenda na e kishte zhyt deri ne kurriz...mgjth tu mor parasysh intelektin dhe peshen e atij robit, se zgjata mo se helbete sdo nxirrja gjo ne drite
oj moter degjo ai anetare babarekes e njo para shum vitev ne forum studentet.info ai esht tallur me gjithe anetare te forum jo veq me mua une nuk jam ketu per tallje apo shpifje kunder askujt thjesh kam ardhur argetohem sa me mire
 

legjenda

Tetova
Titulli: Anetari i vitit 2015!

po me tomken c'pate??? fusha , fusha eshte e jona lol.....topat jane te gjermanit

per te bere nje verejtje e une , ne fakt e kam nje te tille

Nuk duhet te ishin perfshire fare ne votim antare qe kane dy muaj aktivitet pasi nje vit perbehet prej 12 muajsh, mgjth edhe pse e fiton legjenda apo legjenda te tjere , mire do qe sikur keta antare qe vijne nga forume te tjera dhe rregjistrohen ,pse jo edhe te rrine ketu ne gjirin e legjendes lol

por ajo qe me irritoi ishte ai kometi i djeshem ku ai robi i kulturum tha se legjenda na e kishte zhyt deri ne kurriz...mgjth tu mor parasysh intelektin dhe peshen e atij robit, se zgjata mo se helbete sdo nxirrja gjo ne drite
oj moter degjo ai anetare babarekes e njo para shum vitev ne forum studentet.info ai esht tallur me gjithe anetare te forum jo veq me mua une nuk jam ketu per tallje apo shpifje kunder askujt thjesh kam ardhur argetohem sa me mire
 

babarekes

Antarë
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Ta dini se Legjenda ka hap vet Nicka me emra te rri vetem e vetem qe ta votoj veten e vet.
UN pendohem qe ja dhash voten me mashtroj,
Kerkoj nga stafi qe ta Ristartoj Votimin.
Ju pershendes.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

po me tomken c'pate??? fusha , fusha eshte e jona lol.....topat jane te gjermanit

per te bere nje verejtje e une , ne fakt e kam nje te tille

Nuk duhet te ishin perfshire fare ne votim antare qe kane dy muaj aktivitet pasi nje vit perbehet prej 12 muajsh, mgjth edhe pse e fiton legjenda apo legjenda te tjere , mire do qe sikur keta antare qe vijne nga forume te tjera dhe rregjistrohen ,pse jo edhe te rrine ketu ne gjirin e legjendes lol

por ajo qe me irritoi ishte ai kometi i djeshem ku ai robi i kulturum tha se legjenda na e kishte zhyt deri ne kurriz...mgjth tu mor parasysh intelektin dhe peshen e atij robit, se zgjata mo se helbete sdo nxirrja gjo ne drite

Tomken tek filmi mo jo ket Tomken tone :p

Skam komente per ate sepse e lexova mo , lum e det e kocimare themi neve :p

Cunat qe ka sjelle anetari i nderuar dhe respektuar Legjenda ,vijne sa shenojne emrin dhe ikin mo . Jane te gjithe si studentet e Kristalit ,qe sa shenonin emrin ne fillim te shkolles dhe pastaj paraqiteshin vetem kur merrnin diplomen :p
 

legjenda

Tetova
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Tomken tek filmi mo jo ket Tomken tone :p

Skam komente per ate sepse e lexova mo , lum e det e kocimare themi neve :p

Cunat qe ka sjelle anetari i nderuar dhe respektuar Legjenda ,vijne sa shenojne emrin dhe ikin mo . Jane te gjithe si studentet e Kristalit ,qe sa shenonin emrin ne fillim te shkolles dhe pastaj paraqiteshin vetem kur merrnin diplomen :p
anetare dassa kush e se soli
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Ta dini se Legjenda ka hap vet Nicka me emra te rri vetem e vetem qe ta votoj veten e vet.
UN pendohem qe ja dhash voten me mashtroj,
Kerkoj nga stafi qe ta Ristartoj Votimin.
Ju pershendes.

jo mo jo....ska pune tjeter stafi te lozi hape e mbylle lol


Malso do bejme nje rivotim parlamentar te dyte ...se kto zgjedhje deshtun lol
 

babarekes

Antarë
Titulli: Anetari i vitit 2015!

jo mo jo....ska pune tjeter stafi te lozi hape e mbylle lol


Malso do bejme nje rivotim parlamentar te dyte ...se kto zgjedhje deshtun lol


hahahah, Beraa shakaa veq thash pak ta nguci Legjenden se e kam shok tmirr Alltan e kam.
Votat i kaa te pastrta si LOTI, Legjenda mka thirr mua ne ket forum dhe fal TIJ forumi eshte shum i njohurr dhe aktiv.
Ju pershendes.
 

legjenda

Tetova
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Tomken tek filmi mo jo ket Tomken tone :p

Skam komente per ate sepse e lexova mo , lum e det e kocimare themi neve :p

Cunat qe ka sjelle anetari i nderuar dhe respektuar Legjenda ,vijne sa shenojne emrin dhe ikin mo . Jane te gjithe si studentet e Kristalit ,qe sa shenonin emrin ne fillim te shkolles dhe pastaj paraqiteshin vetem kur merrnin diplomen :p
me fal po them gabim e ke
 

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Legjenda eshte legjend edhe qdoher qe del populli ne votime legjenda eshte i pari,ka prirje me fitu :lov
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

jo mo jo....ska pune tjeter stafi te lozi hape e mbylle lol


Malso do bejme nje rivotim parlamentar te dyte ...se kto zgjedhje deshtun lol

Une them ta mbyllim , hajde kepusim ndonje dore murlan tani ,u pa puna :p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Legjenda mos bej dislike o burre se me bertasin keto thone qe ke merzit anetaret . Kam respekt per ty se na ke bere me qesh ,por ja kam nje te keqe , dua meritokraci :D
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Une them ta mbyllim , hajde kepusim ndonje dore murlan tani ,u pa puna :p

shiko e bojme 500 me mire , se zgjat me shume

dimri o i gjate o lum legjenda lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

hahahah, Beraa shakaa veq thash pak ta nguci Legjenden se e kam shok tmirr Alltan e kam.
Votat i kaa te pastrta si LOTI, Legjenda mka thirr mua ne ket forum dhe fal TIJ forumi eshte shum i njohurr dhe aktiv.
Ju pershendes.

Fal tij??? heu bre ..rrofsh o legjende por sdi pse tashi po me vje neper i goje shprehje qe ....ahhh sa kam fillu me u kursy kto kohet e funit.
dreqi e mori sjam me as moderatore lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Legjenda mos bej dislike o burre se me bertasin keto thone qe ke merzit anetaret . Kam respekt per ty se na ke bere me qesh ,por ja kam nje te keqe , dua meritokraci :D

ke shan ti eeeeee ...guxo ofendoje prape legjenden me ate "Meritokracine" dhe shife si do te te nxijme me dislike .
ca po prezumon ti gjoja...qe ska meritokraci ai??? ste vje zor ste vje

ne fal tij jemi antare ketu, kemi nje forum dhe cajme barqet e njeri tjetrit :p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

shiko e bojme 500 me mire , se zgjat me shume

dimri o i gjate o lum legjenda lol


Po ti sdi 5-kaç? Apo luajme kujt i ngec derri ? :p

Le ti kthehemi temes : Ca ke bere sot per dreke ti Monique ?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

ke shan ti eeeeee ...guxo ofendoje prape legjenden me ate "Meritokracine" dhe shife si do te te nxijme me dislike .
ca po prezumon ti gjoja...qe ska meritokraci ai??? ste vje zor ste vje

ne fal tij jemi antare ketu, kemi nje forum dhe cajme barqet e njeri tjetrit :p

Hahhahahahhahahhahahhahahaha ,po kapi gje rrjeta qe ke hedh tani ,je e papare :p hahahahahahha
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Hahhahahahhahahhahahhahahaha ,po kapi gje rrjeta qe ke hedh tani ,je e papare :p hahahahahahha

ehhh moj ndrikulle cma paske te kripur eshte ajo shprehja lol
 

legjenda

Tetova
Titulli: Anetari i vitit 2015!

ke shan ti eeeeee ...guxo ofendoje prape legjenden me ate "Meritokracine" dhe shife si do te te nxijme me dislike .
ca po prezumon ti gjoja...qe ska meritokraci ai??? ste vje zor ste vje

ne fal tij jemi antare ketu, kemi nje forum dhe cajme barqet e njeri tjetrit :p
mike mos u merakos jam mesuar kesi ofendime
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Ja dhe votimi per anetarin e vitit u be si tregu fshatar , vjen tjetri rregjistrohet ,pa mbushur akoma oren e pare te qendrimit ne FV ja keput nje vote dhe Legjenda behet Legjend e votimit :p Prandaj them une qe Votimet sado per argetim qe te jene ,duhet te kene disa standarte dhe rregulla . Se jo per gje ,por keto votat qe ka marr Legjenda i nderuar ,nuk perkthehen ne anetar sepse te gjithe kane dhene voten dhe vetem kaq sepse as kemben posht deres nuk e kane nxjerr qe tja shohim :p

Nuk merreni vesh dhe ju (dmth jo ti ne vecanti por anetaret) :p
I her e konsideroni VIP , i her legjende ,i her tjeter e mbroni dhe e propozoni dhe per moderator biles, ndersa tashi ankoheni pse ka pas rrjedhje votash lol
Legjenda boni si boni Moniques dhe Zanes ja futi me lezet ,aq me lezet dhe omel e omel sa mbetet akoma il cucciolo preferito per ta .lol :p
 

legjenda

Tetova
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Nuk merreni vesh dhe ju (dmth jo ti ne vecanti por anetaret) :p
I her e konsideroni VIP , i her legjende ,i her tjeter e mbroni dhe e propozoni dhe per moderator biles, ndersa tashi ankoheni pse ka pas rrjedhje votash lol
Legjenda boni si boni Moniques dhe Zanes ja futi me lezet ,aq me lezet dhe omel e omel sa mbetet akoma il cucciolo preferito per ta .lol :p

drejta morall e qdokujt esht
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top