Anetari i vitit 2015!

Anetari i vitit 2015!

 • Ami7

  Votat: 0 0.0%
 • Bella

  Votat: 1 1.7%
 • C3ni

  Votat: 0 0.0%
 • Cent

  Votat: 0 0.0%
 • Dangerous

  Votat: 0 0.0%
 • Devil

  Votat: 0 0.0%
 • Didi

  Votat: 1 1.7%
 • Dying Poet

  Votat: 0 0.0%
 • Element

  Votat: 0 0.0%
 • Endrra

  Votat: 1 1.7%
 • Jetesa

  Votat: 2 3.3%
 • Fly

  Votat: 3 5.0%
 • Gerti2

  Votat: 0 0.0%
 • Hajduti

  Votat: 0 0.0%
 • Hartini

  Votat: 1 1.7%
 • Kila

  Votat: 0 0.0%
 • Kitrra123

  Votat: 1 1.7%
 • Klau96

  Votat: 0 0.0%
 • Lauri

  Votat: 2 3.3%
 • Legally Sweet

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • LeVoyageur

  Votat: 0 0.0%
 • Lov3rman

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 1 1.7%
 • Master

  Votat: 0 0.0%
 • Monique

  Votat: 18 30.0%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 3.3%
 • Quku

  Votat: 0 0.0%
 • Rendex

  Votat: 0 0.0%
 • Ricky_ch

  Votat: 2 3.3%
 • Sensuu

  Votat: 0 0.0%
 • Tomka

  Votat: 0 0.0%
 • Vvetoni

  Votat: 0 0.0%
 • Wishmaster

  Votat: 0 0.0%
 • WOW

  Votat: 2 3.3%
 • yellow Redhead

  Votat: 0 0.0%
 • Zana1

  Votat: 19 31.7%
 • ZHIGO

  Votat: 3 5.0%
 • Call

  Votat: 0 0.0%
 • Elushe

  Votat: 0 0.0%
 • Jetmira

  Votat: 0 0.0%
 • Pato_Milan

  Votat: 0 0.0%
 • Sunlight

  Votat: 1 1.7%
 • Aguron

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  60
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Urime :dhurata:
 
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Sikur ishte te mbyllej sondazhi ne daten 18!?

Urime Moni vitin tjeter edhe 'THE BEST WEBMASTER' !!!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Po me ket cmimin fiton ndonje gje anetarja?
Apo eshte cmim thjesht simbolik :p

fitova nje hale me komplimenta si pe...duke filluar nga e rrezikshme , e paekuilibruar, me natyra te shumfishta, me usera te shumfishta etj etj

dhe te gjitha keto si nje buqete trendafilash te kuq!
 

WxP

Hidrauliku
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Filtrova te gjitha votat e monikes dhe te gjith votuesit jan Antar/e me backround pozitiv dhe aktiv ne forum. Nuk kontrollova antaret e tjere pasi interesi i te gjithve eshte tek fituesi.

Vertet Monika e ka merituar ka qen edhe gjate gjithe vitit aktive si antare edhe si moderatore!
Interesante eshte edhe fakti qe zana per Dy muaj ka arrit nje vlersim antaresh te konsiderueshem!

Tani do te ket te knaqur dhe te pa knaqur mes ketij votimi duke pare akuzat e kunder akuzat qe jan bere! E rendesishme eshte qe puna e bere nga stafi eshte korrekte e kujdes'shme dhe si gjithmone e paster ( pa hile mashtrime apo votime jasht normales )

Dua te perfitoj e te pershendes te gjithe antaret qe ishin ne votim po edhe ata qe votua, e shpalosen idet e tyre gjate ketij viti po edhe tek kjo teme.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Urime Monique ! Padushim e meriton !
Nje urim edhe per vendin e dyte qe ka nje vote me pak se fitusi !
Urime Zana !
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Filtrova te gjitha votat e monikes dhe te gjith votuesit jan Antar/e me backround pozitiv dhe aktiv ne forum. Nuk kontrollova antaret e tjere pasi interesi i te gjithve eshte tek fituesi.

Vertet Monika e ka merituar ka qen edhe gjate gjithe vitit aktive si antare edhe si moderatore!
Interesante eshte edhe fakti qe zana per Dy muaj ka arrit nje vlersim antaresh te konsiderueshem!

Tani do te ket te knaqur dhe te pa knaqur mes ketij votimi duke pare akuzat e kunder akuzat qe jan bere! E rendesishme eshte qe puna e bere nga stafi eshte korrekte e kujdes'shme dhe si gjithmone e paster ( pa hile mashtrime apo votime jasht normales )

Dua te perfitoj e te pershendes te gjithe antaret qe ishin ne votim po edhe ata qe votua, e shpalosen idet e tyre gjate ketij viti po edhe tek kjo teme.

Populli kerkon shume Pune e pak fjale ... Hape kutine e votimeve k'tu ne shesh :)
Pastaj s'ka rregullore qe lejon dike qe eshte ne sondazh ... Duke bêre lobotime votash qofshin k'to pozitive Apo negative .. Neper forume te Tjera , me emra te ndryshem .

... Pastaj Zana , nuk ka dy muaj ne forum .. Hapi syte mire , shefi :p

Ps .. Prsh Hartini, cheers :)
 

Fly

Larguar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Populli kerkon shume Pune e pak fjale ... Hape kutine e votimeve k'tu ne shesh :)
Pastaj s'ka rregullore qe lejon dike qe eshte ne sondazh ... Duke bêre lobotime votash qofshin k'to pozitive Apo negative .. Neper forume te Tjera , me emra te ndryshem .

... Pastaj Zana , nuk ka dy muaj ne forum .. Hapi syte mire , shefi :p

Ps .. Prsh Hartini, cheers :)

E bet me legjend se legjenda, ti je fituesja dhe sapo fitove nje makiato pa shkume nga thesari forumit. Urime urime urime!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Anetari i vitit 2015!

E bet me legjend se legjenda, ti je fituesja dhe sapo fitove nje makiato pa shkume nga thesari forumit. Urime urime urime!

Me kursyet /ve :p


Ps... Sigurisht , nuk duhet te futen Poshte tapetit gjera te tilla, thjeshte per hirin tuaj /tend :)
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

bath bath po nje kokerr lol
 

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Nuk po shoh arsye me zgjat me shum.
Ka fitu eka meritu edhe URIME.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Urime, e ke merituar :D
 

Aki

misfit
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Zana, kshu thjesht kot nga kurreshtja, e di ti cfare dmth lobotomi, e ke dhe ne anglisht madje lobotomy nese shqip e ke veshtire ta kuptosh?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Zana, kshu thjesht kot nga kurreshtja, e di ti cfare dmth lobotomi, e ke dhe ne anglisht madje lobotomy nese shqip e ke veshtire ta kuptosh?

po ti thuaja edhe qe thuhet LOBIM/ LOBUAR ...pse e le kshu thate e thate mhb :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Qyqa paska ra gjith ky zjarr n'Bushat! :p

Urime Monique! Ja dhe dhurata për ty se s'qëka kujtu njeri!
crown-diamonds-queen-Favim.com-3552107.jpg
 

sensuu

sweet
Titulli: Anetari i vitit 2015!

urime fitueses.
uaa po mua asnje vote...:(
po vjen fundi botes :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Urime kush fitoi monique
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Qyqa paska ra gjith ky zjarr n'Bushat! :p

Urime Monique! Ja dhe dhurata për ty se s'qëka kujtu njeri!
crown-diamonds-queen-Favim.com-3552107.jpg

oo nje postim i hajrit me ne fund :). Si s'me shkoi mendja mua hic mi :(. T'ja kisha bere dhe me emer , por i bera kupen, per te cilen as nuk me paska falenderu hic. lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top