Anetari i vitit 2015!

Anetari i vitit 2015!

 • Ami7

  Votat: 0 0.0%
 • Bella

  Votat: 1 1.7%
 • C3ni

  Votat: 0 0.0%
 • Cent

  Votat: 0 0.0%
 • Dangerous

  Votat: 0 0.0%
 • Devil

  Votat: 0 0.0%
 • Didi

  Votat: 1 1.7%
 • Dying Poet

  Votat: 0 0.0%
 • Element

  Votat: 0 0.0%
 • Endrra

  Votat: 1 1.7%
 • Jetesa

  Votat: 2 3.3%
 • Fly

  Votat: 3 5.0%
 • Gerti2

  Votat: 0 0.0%
 • Hajduti

  Votat: 0 0.0%
 • Hartini

  Votat: 1 1.7%
 • Kila

  Votat: 0 0.0%
 • Kitrra123

  Votat: 1 1.7%
 • Klau96

  Votat: 0 0.0%
 • Lauri

  Votat: 2 3.3%
 • Legally Sweet

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • LeVoyageur

  Votat: 0 0.0%
 • Lov3rman

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 1 1.7%
 • Master

  Votat: 0 0.0%
 • Monique

  Votat: 18 30.0%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 3.3%
 • Quku

  Votat: 0 0.0%
 • Rendex

  Votat: 0 0.0%
 • Ricky_ch

  Votat: 2 3.3%
 • Sensuu

  Votat: 0 0.0%
 • Tomka

  Votat: 0 0.0%
 • Vvetoni

  Votat: 0 0.0%
 • Wishmaster

  Votat: 0 0.0%
 • WOW

  Votat: 2 3.3%
 • yellow Redhead

  Votat: 0 0.0%
 • Zana1

  Votat: 19 31.7%
 • ZHIGO

  Votat: 3 5.0%
 • Call

  Votat: 0 0.0%
 • Elushe

  Votat: 0 0.0%
 • Jetmira

  Votat: 0 0.0%
 • Pato_Milan

  Votat: 0 0.0%
 • Sunlight

  Votat: 1 1.7%
 • Aguron

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  60
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

WxP

Hidrauliku
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Ke votuar nje here Legjenda kshu qe edhe pse iku nga sondazhi nuk do te thote se ske votuar...
 

legjenda

Tetova
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Kjo sdo te thote qe do votosh me usera te rinje zanen. Nderkohe qe zanes ju hoqen 2 vota dhen nga Legjenda.

Legjendes do ti vihet ne diskutim statusi vip!
kerkoj falje pranoj gabim nuk ndodhi me ashtu
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Anetari i vitit 2015!

kerkoj falje pranoj gabim nuk ndodhi me ashtu

te komplimentoj legjenda te kerkosh falje e te pranosh gabimin eshte burreri dhe koshienc
 
Redaktimi i fundit:

Zana1

Braveheart
Titulli: Anetari i vitit 2015!

ty je bukuroshja e forum

Flm , Kur ma thuan ti legjenda.. me leviz Zemra vendit :qershi:

Legjenda , o rob Zoti :puthje:

Ps.. Vitin tjeter -ti do mbash kuroren:p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Anetari i vitit 2015!

deshira jote det realizohet

Sigurisht ... Ose bej namin , per Ty ..I ve flaken forumit :D

Do I fillojme lobotimet e votimeve qe ne vere , legjenda ... Se eshte korrupsion I madh k'tu , duhet kohe e mjaftueshme per te mbledhur vota :p
 

legjenda

Tetova
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Sigurisht ... Ose bej namin , per Ty ..I ve flaken forumit :D

Do I fillojme lobotimet e votimeve qe ne vere , legjenda ... Se eshte korrupsion I madh k'tu , duhet kohe e mjaftueshme per te mbledhur vota :p

une ta dhash vote time
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Sdin njeriu kur e tepron.... Do dal edhe une te mbledh vota, por me duket se para do ik nga forumi, se u be bajat .... pothuajse secili nga ne ketu ka qene ose eshte antare edhe ne forume tjera...por kjo cfare beni eshte TURP... Zana prej meje e ke ta gezosh titullin nese te vlen aqe shume....
Stafit kryesor, se zeri im sdegjohet.... besoni se demtohet forumi...me kete qe behet, ndoshta postimet shtohen, por antaret paksohen, fol per antaret e vjeter, dhe me vlere, e jo te rinjt qe jane nje, por 5 usera....
Dikur kishte postime me vlere, dhe qejf te lexosh, tani vec shoh se kush ka postuar dhe dal.....::kafe::
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Anetari i vitit 2015!

une ta dhash vote time

Dhe u rahatove, shko pusho tash se nuk ke bere kush e din cfare, forumi ka edhe gjera tjera, lere zanen te marr frym
 

legjenda

Tetova
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Sdin njeriu kur e tepron.... Do dal edhe une te mbledh vota, por me duket se para do ik nga forumi, se u be bajat .... pothuajse secili nga ne ketu ka qene ose eshte antare edhe ne forume tjera...por kjo cfare beni eshte TURP... Zana prej meje e ke ta gezosh titullin nese te vlen aqe shume....
Stafit kryesor, se zeri im sdegjohet.... besoni se demtohet forumi...me kete qe behet, ndoshta postimet shtohen, por antaret paksohen, fol per antaret e vjeter, dhe me vlere, e jo te rinjt qe jane nje, por 5 usera....
Dikur kishte postime me vlere, dhe qejf te lexosh, tani vec shoh se kush ka postuar dhe dal.....::kafe::

fjale me vend nese une jam shkaktar per kesi gjera jam gatshem ik dua realitet
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Do ma falesh ti ? lool

Vlerat ju Kane Rene me kohe juve , qekur pretendoni qe Jeni te paster . Anetaret Kane qejfet e tyre , nuk hyjne ketu per te ju ardhur juve Sipas qejfit , nuk ke pse te shqetesohesh ti &co .
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Anetari i vitit 2015!

fjale me vend nese une jam shkaktar per kesi gjera jam gatshem ik dua realitet

Ti je ky , dhe Mua me pelqen kshu sic je ... Vazhdo te jesh ti , nuk vuajme per perfekte virtual ... Ka boll k'tu !! Ti Vazhdo kshu me difektet e tua :)
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Do ma falesh ti ? lool

Vlerat ju Kane Rene me kohe juve , qekur pretendoni qe Jeni te paster . Anetaret Kane qejfet e tyre , nuk ke pse te shqetesohesh ti &co .

Eshte forum Oj Zane, Forum...nuk di sa e kupton, as demtohemi as shperblehemi per kete qe hym ketu...thjesht per qejf, kenaqem kur flas me nje shoqe virtuale, debatoj ne nje teme frytedhense, ose mundem edhe te kundershtoj por si njeri...perse ka nevoj ofendime....
Vlera ime eshte aty ku duhet, nuk e gjykon as ti as une, veprat gjykojn...une jam e paster, sepse nuk e di me cfare me felliqe ti mua...une jam une, ska co...ti ke banden pas, prandaj mos me ngaterro ok...prandaj ta them me sinceritetin me te madh....provo anen tjeter te monedhes, mos i merr gjithe gjerat per shpirti mos i lidhe me ty, se nuk je vetem ti ketu, dhe relaksohu pak, flasim, bej ndonje shaka, debatojm pa ofendime...provo
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Eshte forum Oj Zane, Forum...nuk di sa e kupton, as demtohemi as shperblehemi per kete qe hym ketu...thjesht per qejf, kenaqem kur flas me nje shoqe virtuale, debatoj ne nje teme frytedhense, ose mundem edhe te kundershtoj por si njeri...perse ka nevoj ofendime....
Vlera ime eshte aty ku duhet, nuk e gjykon as ti as une, veprat gjykojn...une jam e paster, sepse nuk e di me cfare me felliqe ti mua...une jam une, ska co...ti ke banden pas, prandaj mos me ngaterro ok...prandaj ta them me sinceritetin me te madh....provo anen tjeter te monedhes, mos i merr gjithe gjerat per shpirti mos i lidhe me ty, se nuk je vetem ti ketu, dhe relaksohu pak, flasim, bej ndonje shaka, debatojm pa ofendime...provo

Ti je ti e une jam une- as une nuk dua te jem ti , e as ti nuk don qe te jesh une ... Shko vazhdo aty ku gjen rehatine tende , mos na bej moral. Nuk do te na ndalosh ti , forumin .

Eshte forum pra , mesoje ti .. Se une e kam shume te qarte . lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Bir selmani nenes ke te qaj me pare
Njerin e kisha nip ,tjetrin e kisha djale!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Dej me '18 - tin pjesmarrja do me dal diku 125%

Tipike shqipqe ::kafe::
 

WxP

Hidrauliku
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Ok. Sondazhin po e mbyllim ketu do te riverifikohen votat nga Adminet dhe do te dali rezultati perfundimtar ! Pra do verifikohen antaret mbi te cilet jan hedh dyshime.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Pershendetje serish nga une!

Tani ka radhen Shpallja e fituesit per sondazhin me me pikpyetje dhe problematik qe ka egzistuar ndonjeher ne FV! :D

Fituese e ketij viti e zgjedhur me vote te lire nga te gjithe ne, shpallet Anetarja me plot merite, Monique!


monique.jpg

Urime per kontributin e deritanishem Mon, dhe shpresojme e urojme te te kemi gjithmone prezente me aktivitetin tend!


Si dhe nje falenderim te gjithe anetareve pasi tashme jemi bere si nje familje e madhe virtuale, ku takohemi cdo dite me njeri tjetrin. :)

Bashke shihemi serish ne sondazhin e 2016-tes pas nje viti!

Love & Peace!

^_^​
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Urime Monique.!! :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Urime moni se bash e ke meritu! Sa mundin ke dhen ti ne ket teme!po eshte keq te kish fitu dikush tjeter :sun:
 

London

carpe diem
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Po pse mdoli me votu tash ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top