Anetari i vitit 2015!

Anetari i vitit 2015!

 • Ami7

  Votat: 0 0.0%
 • Bella

  Votat: 1 1.7%
 • C3ni

  Votat: 0 0.0%
 • Cent

  Votat: 0 0.0%
 • Dangerous

  Votat: 0 0.0%
 • Devil

  Votat: 0 0.0%
 • Didi

  Votat: 1 1.7%
 • Dying Poet

  Votat: 0 0.0%
 • Element

  Votat: 0 0.0%
 • Endrra

  Votat: 1 1.7%
 • Jetesa

  Votat: 2 3.3%
 • Fly

  Votat: 3 5.0%
 • Gerti2

  Votat: 0 0.0%
 • Hajduti

  Votat: 0 0.0%
 • Hartini

  Votat: 1 1.7%
 • Kila

  Votat: 0 0.0%
 • Kitrra123

  Votat: 1 1.7%
 • Klau96

  Votat: 0 0.0%
 • Lauri

  Votat: 2 3.3%
 • Legally Sweet

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • LeVoyageur

  Votat: 0 0.0%
 • Lov3rman

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 1 1.7%
 • Master

  Votat: 0 0.0%
 • Monique

  Votat: 18 30.0%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 3.3%
 • Quku

  Votat: 0 0.0%
 • Rendex

  Votat: 0 0.0%
 • Ricky_ch

  Votat: 2 3.3%
 • Sensuu

  Votat: 0 0.0%
 • Tomka

  Votat: 0 0.0%
 • Vvetoni

  Votat: 0 0.0%
 • Wishmaster

  Votat: 0 0.0%
 • WOW

  Votat: 2 3.3%
 • yellow Redhead

  Votat: 0 0.0%
 • Zana1

  Votat: 19 31.7%
 • ZHIGO

  Votat: 3 5.0%
 • Call

  Votat: 0 0.0%
 • Elushe

  Votat: 0 0.0%
 • Jetmira

  Votat: 0 0.0%
 • Pato_Milan

  Votat: 0 0.0%
 • Sunlight

  Votat: 1 1.7%
 • Aguron

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  60
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Anetari i vitit 2015!

kush eshte kjo alamet femnet se na lujt mendsh edhe ju :p
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

kush eshte kjo alamet femnet se na lujt mendsh edhe ju :p

alamet femre mund te quhen vetem femrat +1,70cm

po ku kan pa kto mo! ngelen ne boten virtuale
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Anetari i vitit 2015!

alamet femre mund te quhen vetem femrat +1,70cm

po ku kan pa kto mo! ngelen ne boten virtuale

Kshu e dija edhe une po ktu ne forum ma hoqen petllen me rrena lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

thuaj cte duash ti, 3 vota i kam mare, seshte keq per start.

ishalla perjashtojne dhe monique te ngjitem cik me lart :D

per ty e bej kaq une lol
 

Fly

Larguar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

e dija qe ti per mua shembje boten :p
te heqesh dore nga dicka kaq e madhe eshte dicka qe sta shperblej dot gjithe jeten :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

e dija qe ti per mua shembje boten :p
te heqesh dore nga dicka kaq e madhe eshte dicka qe sta shperblej dot gjithe jeten :p

jo po qe ta dish lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Tema u pastrua.
Ju lutem shume mos dilni nga tema,me postime akuzash dhe kundra akuzash.
Zana e nderuar,nuk na intereson se cbehet me antaret jashte ketij forumi!
Ne nuk jemi gjykate te merremi me cfare behet jashte Fv.
Dhe nuk kemi te drejte te gjykojme apo debatojme ,mbi ate cfare cdonjeri nga ne ,lundron,shprehet apo flet neper faqe te tjera virtualitet.
Ju lutem shume qendroni ne teme,duke komentuar dhe dhene voten tuaj ne lidhje me antaret qe jane ne teme!
Kalofshi mire!
 

Fly

Larguar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Tema u pastrua.
Ju lutem shume mos dilni nga tema,me postime akuzash dhe kundra akuzash.
Zana e nderuar,nuk na intereson se cbehet me antaret jashte ketij forumi!
Ne nuk jemi gjykate te merremi me cfare behet jashte Fv.
Dhe nuk kemi te drejte te gjykojme apo debatojme ,mbi ate cfare cdonjeri nga ne ,lundron,shprehet apo flet neper faqe te tjera virtualitet.
Ju lutem shume qendroni ne teme,duke komentuar dhe dhene voten tuaj ne lidhje me antaret qe jane ne teme!
Kalofshi mire!

Sa seksi dukesh kur nxehesh e behesh e kuqe si ngjyra emrit :D
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Sa seksi dukesh kur nxehesh e behesh e kuqe si ngjyra emrit :D

Lere ce pyet , Nevin e shkrete e detyrojne ... Se kjo as qe ka qejf te mohoje fjalen e lire e te manipuloje votat , Nevi duhet te Kerkoje doreheqjen nga stafi ... Te c'lirohet nga ky siklet I llahtarshem :)

Apo Jo Nev :p
 

legjenda

Tetova
Titulli: Anetari i vitit 2015!

votim ime shkon per zana mbeshtet ate e faleminderoj stafi por duhet arsye perse me hoq nga sonadzhi me kerkese anetare Monique stafi zbatoj kerkese e mike time
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Hajde 2 vota 100 euro kush i don :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

votim ime shkon per zana mbeshtet ate e faleminderoj stafi por duhet arsye perse me hoq nga sonadzhi me kerkese anetare Monique stafi zbatoj kerkese e mike time

?????????? Ca po thua more?
Hej zot jepja atij qe rri kot
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

hahahahahahah *me lot*

ej ca boni kshu ju

gallat kur sjam un!
po cik zor sju vjen nga vetja? ahhahaa
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

?????????? Ca po thua more?
Hej zot jepja atij qe rri kot

ahahhaa
o monique

o shpirtlige

si ja hoqe mundesin per tu bo anetar i vitit mikut ton legjend!
ca bo mi ti ca bo

sdo te sjelli dhurat babagjyshi po vazhdove te sillesh keq
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Anetari i vitit 2015!

?????????? Ca po thua more?
Hej zot jepja atij qe rri kot
Te tradhtoj per nje vote lol

Neve, te gja llojet e votimeve ne kete forum behen ne baze miqesie e simpatie. Prandaj le te marre drejtim te lire lojrash.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Te tradhtoj per nje vote lol

Neve, te gja llojet e votimeve ne kete forum behen ne baze miqesie e simpatie. Prandaj le te marre drejtim te lire lojrash.


ej o laur po kur u bere dhe ti donator!

na ike prej duarsh dhe ti lol
 

Fly

Larguar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

ej o laur po kur u bere dhe ti donator!

na ike prej duarsh dhe ti lol

Kam then un qe keta donatoret i ferkojne cik :p
Po lauri qendron i forte dhe i akullt si vet ruset :D
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Kam then un qe keta donatoret i ferkojne cik :p
Po lauri qendron i forte dhe i akullt si vet ruset :D

kam besim te lauri un
e di qe sdo na zhgenjej lol
 

Fly

Larguar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Moni te ka kendu gje kengen legjenda...

Un te desha dhe gabova
Por tani ska rendesi
Vura mend dhe te harrova
Me harro pra edhe ti
Ti ma dogje shpirtin
Me le pa gjum
Sa shum te kam dashur
Te desha, un.

:p
 

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

A ka mishteri me ble voten tem:)
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Anetari i vitit 2015!

ej o laur po kur u bere dhe ti donator!

na ike prej duarsh dhe ti lol

Vetem per krishtlindje jam bo zemer mire .....ne janar do behem gjirokastrit perseri:)
 

legjenda

Tetova
Titulli: Anetari i vitit 2015!

une legjenda mbeshtet zana e kam mike te vjeter jo nga inat kunder kandidate ate e kam mike te mire respekt
 

WxP

Hidrauliku
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Kjo sdo te thote qe do votosh me usera te rinje zanen. Nderkohe qe zanes ju hoqen 2 vota dhen nga Legjenda.

Legjendes do ti vihet ne diskutim statusi vip!
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Kjo sdo te thote qe do votosh me usera te rinje zanen. Nderkohe qe zanes ju hoqen 2 vota dhen nga Legjenda.

Legjendes do ti vihet ne diskutim statusi vip!

Bjeri nga Kina :p

Opo fol Shqip te kuptojme ne te mjeret se Legjenda me siguri e ka vene vath ne vesh lol
 
Last edited by a moderator:

dassa

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Me falni por nuk po kuptoj si kam votu une more.
Un nuk kam votu ndersa ktu ma qet se po:mad:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top