Anetari i vitit 2015!

Anetari i vitit 2015!

 • Ami7

  Votat: 0 0.0%
 • Bella

  Votat: 1 1.7%
 • C3ni

  Votat: 0 0.0%
 • Cent

  Votat: 0 0.0%
 • Dangerous

  Votat: 0 0.0%
 • Devil

  Votat: 0 0.0%
 • Didi

  Votat: 1 1.7%
 • Dying Poet

  Votat: 0 0.0%
 • Element

  Votat: 0 0.0%
 • Endrra

  Votat: 1 1.7%
 • Jetesa

  Votat: 2 3.3%
 • Fly

  Votat: 3 5.0%
 • Gerti2

  Votat: 0 0.0%
 • Hajduti

  Votat: 0 0.0%
 • Hartini

  Votat: 1 1.7%
 • Kila

  Votat: 0 0.0%
 • Kitrra123

  Votat: 1 1.7%
 • Klau96

  Votat: 0 0.0%
 • Lauri

  Votat: 2 3.3%
 • Legally Sweet

  Votat: 0 0.0%
 • Levina

  Votat: 0 0.0%
 • LeVoyageur

  Votat: 0 0.0%
 • Lov3rman

  Votat: 0 0.0%
 • Loverboy

  Votat: 1 1.7%
 • Master

  Votat: 0 0.0%
 • Monique

  Votat: 18 30.0%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 3.3%
 • Quku

  Votat: 0 0.0%
 • Rendex

  Votat: 0 0.0%
 • Ricky_ch

  Votat: 2 3.3%
 • Sensuu

  Votat: 0 0.0%
 • Tomka

  Votat: 0 0.0%
 • Vvetoni

  Votat: 0 0.0%
 • Wishmaster

  Votat: 0 0.0%
 • WOW

  Votat: 2 3.3%
 • yellow Redhead

  Votat: 0 0.0%
 • Zana1

  Votat: 19 31.7%
 • ZHIGO

  Votat: 3 5.0%
 • Call

  Votat: 0 0.0%
 • Elushe

  Votat: 0 0.0%
 • Jetmira

  Votat: 0 0.0%
 • Pato_Milan

  Votat: 0 0.0%
 • Sunlight

  Votat: 1 1.7%
 • Aguron

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  60
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pershendetje Te dashur anetar!
Sic eshte bere tashme tradite e forumit tone, ne fund te cdo viti hapim sondazhin mbi anetarin e vitit te Forumit Virtual!

406212-2015-best-of-the-year-banner.jpg

Duke qene se kalojme nje pjese pothuajse te mire ne kete shoqeri, pse jo le te zgjedhim anetarin qe me se shumti ka dhene, ose ka spikatur per kete vit. Cdokush eshte i lire te votoje ke te doje, dhe sipas kritereve te tij.

Kjo teme hapet tek nenforumi i lojrave, pasiqe mendojme se eshte ne kategorine e argetimit!
Ne fakt sondazhi kishte vetem 40 emra ne dispozicion ndaj jemi munduar te fusim ata qe kane qene dhe me aktiv.Nqs kemi harruar ndonje emer, paraprakisht ju kerkoj ndjese. :)

Sondazhi do jete i hapur 2 jave!
Votim te mbare dhe pa rremuje :D..

Love and Peace!
^_^


Vini re!


Do numerohen votat e anetareve qe kane mbi 150 postime ne forum!


Ju faleminderit!
 
Last edited by a moderator:

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Zanen.
Ok du tju lej pa fjale...
Pavarsisht tgjith te shajtmet ( qe kan qen reciproke sepse dhe un ste kam lan gjo mangut kur me eshte dhene mundesia ) ke qen nje input i ri per forumin si negativisht por dhe pozitivisht.
Sec kam pershtypjen qe je nga ato personat qe shfaqin perpara tgjitha difektet dhe me pas zbulon mrekullira... ose tpakten un kshu kam qef ta mendoj.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Shiko nuk me pelqen mua qe te kete vetem nje cmim ne kete Event Gala :p Duhet se paku te jene 4-5 cmime dhe 4-5 zgjedhje per te votuar sic behet tek kenga magjike qe jepen cmime : Kengetari i ri me i mire ; Balada me e mire ; Fituesi i internetit , etj etj . Edhe ketu mund te hapet votimi me disa menyra zgjedhjeje . Psh : Anetari i ri me i mire i vitit ; Anetari qe debaton me bukur; Anetari me sherrxhi ; Anetari me i qete ,etj qe mund ti mendoj dikush dhe ti shtoj tek votimi . Dhe pastaj neve votojme per secilen kategori ,ku ne secilen prej tyre te kete 4-5 te nominuar per tu votuar . Mua me duket argetuese kjo :D

Si anetar te vitit nuk kam bindje te plote ,por do votoja ne baze qe asaj cka une dua te shoh ne forum ,kshu qe e ndaj cmimin ndermjet Gerti2 dhe Kitrra . Flm
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Malsi eshte nje teme tjeter ku mund te zgjedhesh anetaret e vitit, atje shko e jepi cmimet nje nga nje :p..

Ne fakt te gjithe anetaret dhe une madje, Lol, jemi ata qe e mbajme forumin dhe cdo njeri ka vendin e tij, por meqe kisha vetem nje vote, zgjodha si perher tja jap gjinise femerore dhe Votova Monique!
Per nje arsye te thjeshte. Ka qene e pranishme ne forum tere vitin, ka dhene diskutime dhe mendime gjithmone kontruktive, duke qene pjese dhe e temave te argetimit. Gjithmone ajo qe ka qene qe ne fillim. Si dhe per formimin qe shpalos cdo dite! :)
 
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Shiko nuk me pelqen mua qe te kete vetem nje cmim ne kete Event Gala :p Duhet se paku te jene 4-5 cmime dhe 4-5 zgjedhje per te votuar sic behet tek kenga magjike qe jepen cmime : Kengetari i ri me i mire ; Balada me e mire ; Fituesi i internetit , etj etj . Edhe ketu mund te hapet votimi me disa menyra zgjedhjeje . Psh : Anetari i ri me i mire i vitit ; Anetari qe debaton me bukur; Anetari me sherrxhi ; Anetari me i qete ,etj qe mund ti mendoj dikush dhe ti shtoj tek votimi . Dhe pastaj neve votojme per secilen kategori ,ku ne secilen prej tyre te kete 4-5 te nominuar per tu votuar . Mua me duket argetuese kjo :D

Si anetar te vitit nuk kam bindje te plote ,por do votoja ne baze qe asaj cka une dua te shoh ne forum ,kshu qe e ndaj cmimin ndermjet Gerti2 dhe Kitrra . Flm

Mua me pelqen ideja e temes anetari me sherrxhi Lol
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Malsi eshte nje teme tjeter ku mund te zgjedhesh anetaret e vitit, atje shko e jepi cmimet nje nga nje :p..

Ne fakt te gjithe anetaret dhe une madje, Lol, jemi ata qe e mbajme forumin dhe cdo njeri ka vendin e tij, por meqe kisha vetem nje vote, zgjodha si perher tja jap gjinise femerore dhe Votova Monique!
Per nje arsye te thjeshte. Ka qene e pranishme ne forum tere vitin, ka dhene diskutime dhe mendime gjithmone kontruktive, duke qene pjese dhe e temave te argetimit. Gjithmone ajo qe ka qene qe ne fillim. Si dhe per formimin qe shpalos cdo dite! :)

Me ilumino pak pra qe ta gjej se spo dij sesi

Mua me pelqen ideja e temes anetari me sherrxhi Lol

Marla he pra ,na i hap keto sondazhe :D
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Zanen.
Ok du tju lej pa fjale...
Pavarsisht tgjith te shajtmet ( qe kan qen reciproke sepse dhe un ste kam lan gjo mangut kur me eshte dhene mundesia ) ke qen nje input i ri per forumin si negativisht por dhe pozitivisht.
Sec kam pershtypjen qe je nga ato personat qe shfaqin perpara tgjitha difektet dhe me pas zbulon mrekullira... ose tpakten un kshu kam qef ta mendoj.

Flm & Me vjen mire qe me paske kuptuar tipin,( edhe pse nuk me pelqen ne pergjithesi kur dikush arrin te me kuptoje/lexoje tipin/mendjen) sa per voten s'ka fare rendesi per Mua :)

Ps...vota e Ime shkon per te mrekullueshmen -Nicktjeter -.. Ju lutem bashkohuni edhe ju me voten time :)

Jetmira , Respekte :)
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Po kjo Klau92.5 Fm ,ca lidhje ka te jet ketu ? 3 postime ne muaj ben . Nxirreni jashte
 
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Vota ime i shkon belles.. e meriton!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Ka shume antar ku do doja te jepja nje vote . Por pa ndalur ne detaje voten po ia jap zhigos.
Arsyeja eshte e thjeshte...cdo tematike te tij e lexoh me kenaqesi! Me pelqen si nderthur sarkazmen me realitetin .
Etj etj
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Une do zgjidhja Zanen si me zhurmagjiken e forumit. :)

Laurin si krye papagalli i forumit lol
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Nuk mund ta ndaj voten tek nje anetar i vetem...

Per mua ..

Monique hyn tek anetaret e pjekura inteligjente ku i jep jete cdo postimi te saj.
Marla hyn tek anetaret qe te mban gjalle me personalitetin e saj.
Endrra nuk eshte vetem e bukur ne pamje por edhe ne shkrime e mendime.
Jana80 ke qef ta lexosh.
Nevertiti me temat e saj mban gjalle forumin.
Bellen do e konsideroja me te guximshmen.
Zanen me rebelen edhe pse noiher eshte shume kokderr ,o i del e vetja o plas tjetri :p
Lolly femer pa kurrfar kompleksi ne shkrimet dhe mendimet e saj.

Ndersa nga djemt..

Lauri djale inteligjent dhe me nje bagazh njohurish per tu pas zili.
Loverman 1 ne 3 postime duhet t'mash barkun me dore :D
Malsi i njef sh mire normat dhe di te respektoje dhe mendimet ndryshe.
Hajduti kur flet per politiken shqiptare jo gjithmone eshte objektiv ,kur flet per ceshtje ku nuk cenohet partia demokratike ke qef ta lexosh ;)
Loverboy shembull i mire i gjithe atyre qe besojne tek toleranca fetare.

Ka dhe tjere plot por kaq mbaj mend si nofka :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Une Zanes ia dhash voten...te me falin te tjeret, por sivjet Zana eshte nr.1
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Paskemi ca anetare qe si keni vu ama Elushen nuk keni bere mire qe ma keni harru ;)

Abstenoj :d
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Le te shperthej miku ktu! :p

Se harrova, voten po ja jap Monique thjesht se me pelqejne postimet e saja ne pergjithesi + sec ka ca shprehje qe perdor neper postime qe me bejne te qesh :)
 
Redaktimi i fundit:

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Monikja apo legjenda sdi ke me votu :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Anetari i vitit 2015!

O Quk ke 5£ po ja dhe legjend lol lol lol

Edhe £5 I ka nga une -- ha ha :p

Ps.. Tomka o biri I Marles, e paske vrimosur ... E paske ngaterruar me temen - C'fare mendimi keni per anetaret X . Loool
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Edhe £5 I ka nga une -- ha ha :p

Ps.. Tomka o biri I Marles, e paske vrimosur ... E paske ngaterruar me temen - C'fare mendimi keni per anetaret X . Loool

Edhe stafi popull eshte Zana :p
Pastaj une prisja qe t'qisje cicat ne forme falenderimi per dekoraten qe t'dhashe dhe jo t'me flasesh per vrima dhe vrimosje lol
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Votova Monique!
Me pelqen menyren si i shpreh mendimet...dhe i ka jep gjalleri forumit me postimet e saja gjate keti viti..:D
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Per 10 £ nuk nderroj mendimin qe kam per moniken,prandaj per 100 £ ok se i ndaj pergjys me monin e si met hatri lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Per 10 £ nuk nderroj mendimin qe kam per moniken,prandaj per 100 £ ok se i ndaj pergjys me monin e si met hatri lol

e qujme te bome ....i dreke me baze krapi e bojme te vdekme :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Anetari i vitit 2015!

e qujme te bome ....i dreke me baze krapi e bojme te vdekme :p

Mos permend krap e gjona se pendohen e shkojn Zana me Callin per krap pastaj :p
 

Aver

VIP
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Greetings from Kosova.

Monique 12 points! :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Anetari i vitit 2015!

Paskemi ca anetare qe si keni vu ama Elushen nuk keni bere mire qe ma keni harru ;)

Abstenoj :d
I
E vertet. Sondazhi merrte vec 40 vet. U munduam te vendosnim me aktivet.

Marr shkas te permend disa emra qe fatkeqesisht nuk jane pjese ne votim si Elushe, Evi, Aguron, Sunlight, Pato Milan, Bombastik, FaithfulSmile, Sunrise , Jetmira. etj. Por nqs wxp do hyj keto dit do i shtoj me siguri.
 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top