• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Anarki ne..

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Duke udhetuar ne fb :p, pashe dicka interesante te nje shembulli te tille

Do hame gjize sot?
-Jooo
Anarki ne Tirane

Do ikim ne Angli?
.Jooo
Anarki ne Kukes

Do dalim me bicikleta sot?
-Jooo
Anarki ne Shkoder

Do bejme chek-in per cdo kafe qe do pijme?
-Jooo
Anarki ne fb


Pra sic e kuptuat, krijoni dhe ju nje anarki per cf te keni deshire :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Anarki ne..

Do bejme foto kudo ku tjemi?
Poooo
Anarki selfije:p

Do e bejme mizen buall thjesht per te thene ca fjale me shume?
Jooo
Anarki forumore..

Do vish tpime kafen e mengjesit teksa bejme muhabet/thashetheme?
poo
Anarki Kavaje
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Anarki ne..

lol Kape kete Soul

Do shikojme te tjeret ne kokerr te syrit pa pike sedre sikur i njohim?
-Joo
Anarki ne Shqiperi :p

Do mirepresim anetaret e rinj me miresjellje ne forum?
-Poo
Anarki ne forum

Do e bejme gjoksin grrope?
-Jooo
Anarki ne Vlore lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Anarki ne..

Haha...

Do e bejme zemren gur te blejme te pakten nje kofshe pule per vit te ri?
Joo
Anarki Gjirokastre :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Anarki ne..

Je shqiptar apo fetar?
Feja ime eshte Shqiptaria!

Anarki mbareShqiptare,
 
Top