• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Amvisat ne shtetrrethim!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ne fakt pavarsishte masave te rrepta qe po merren,perditshmeria ime nuk eshte se ka ndryshuar shume.
Ne pune akoma shkoje,detyrimet familjare njelloj pervec shkolles dhe impenjimeve sportive te tim biri.
biles keto dit kam pas me ngarkese se zakonisht.
Nga anet e tjera,ok don kujdes,por vazhdoj ta shikoj me nje sy te qete dhe pa frike.
Cfare eshte shkruar per te ndodhur do te ndodhe.
Por kjo sdo te thote te mos perkujdesim me perpikmeri keshillat e doktorve dhe studiuesve qe po merren me varjantin e virusit.
 

Marla

Rootless Tree!
Dita 4.

Mbasi mbajta 1 fjalim frymezues ke koteci pulat me paguan si consultancy services me 5 koqe ve. :D

Keshtu qe dreka e sotme konsistoj me produkte pulore te tipit fergese me speca domate djathe veze si dhe nje tave me spinaq qe ne gjuhen popullore quhet kim me ve.

Nderkohe ne pune e siper u kujtova qe duhet te kujdesem dhe per veten. Mora 1 koqe ve i mora te verdhen pak mjalte e voj ullini ja plasa fytyres. Imagjinoni pjesetaret e tjere te familjes kur ma pane surratin qe shkelqente nga ky konglomerat vitaminoz ... me pyeten mire je shko pusho pak se je lodhur :D

Nderkohe cudirat vazhdojne... akoma skam bere 1 dush po mesohem me aromen bio te trupit tim :D

P.s. nderkohe ne sfond kenga e 2 ton Amore lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
un sote bera pilaf me mish..sallat djath fshati.. veq kur e sherbeva e pash se kisha harru ti shtoj edhe pak melmesa +salce kisha harru fare🤦‍♀️🤦‍♀️
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
pardje bera sallate me brokoli,lule laker, karrote,patate, ulli, fileto, djath dhe veze te zier. te gjitha prera ne kubik dhe kavurdisen me vaj ulliri dhe pak limon.,

dje bullgur me perime

tjeterpardje 😅 tave me bamje

ca tbej sot se di. ndonje sugjerim
 

Marla

Rootless Tree!
pardje bera sallate me brokoli,lule laker, karrote,patate, ulli, fileto, djath dhe veze te zier. te gjitha prera ne kubik dhe kavurdisen me vaj ulliri dhe pak limon.,

dje bullgur me perime

tjeterpardje 😅 tave me bamje

ca tbej sot se di. ndonje sugjerim
Fileto pule kerpudha pana.

Supe krem kerpudhash.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Nejse me erdhi nje ide te beja pune me shtiza
Por skam.as shtiza as grep.
U merzita pse skam shtiza.
Endrrar vrasin njesoj,kapitulli i pare
 
Top