• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Amvisat ne shtetrrethim!

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Une sot u zgjova heret, pastaj fjeta prap se me dukej sikur dikush me fishkellente kengen e një bilbili.
Pastaj pastrova shtepiat, nderkova gatova thjerreza.
Bera ushtrime, plank me shume dhe yoga
Dush
Hengra dreken
Mora liber te lexoja ne ballkon se doli një diell te keqen e diellit
Hapa pc te shkruaja por ngela ne fv :p
Kam lene pjatat per pasdite lol , te kem një pune
 
Une sot u zgjova heret, pastaj fjeta prap se me dukej sikur dikush me fishkellente kengen e një bilbili.
Pastaj pastrova shtepiat, nderkova gatova thjerreza.
Bera ushtrime, plank me shume dhe yoga
Dush
Hengra dreken
Mora liber te lexoja ne ballkon se doli një diell te keqen e diellit
Hapa pc te shkruaja por ngela ne fv :p
Kam lene pjatat per pasdite lol , te kem një pune
Love e ke vetem per thjerrezat 😀
 
E tani nuk e di ku e lexova: tërmeti na nxori jasht, Covid-19 na mbylli brenda, mos na ardhtë një i tretë që do na detyrojë as brenda as përrjashta 😂
Ndonje cudi mos na duket

E di ca po mendoja :D lol

Po sikur keta shkencetaret te dine qe dicka do perplaset me token dhe do vdesim te gjithe prandaj na mbyllen te rrime ne shpi me njerezit e dashur si dhe mos krijohet kaos.
 

Desa

Temet Nosce
Ndonje cudi mos na duket

E di ca po mendoja :D lol

Po sikur keta shkencetaret te dine qe dicka do perplaset me token dhe do vdesim te gjithe prandaj na mbyllen te rrime ne shpi me njerezit e dashur si dhe mos krijohet kaos.
Që fundi i botës do vijë nga përplasja e ndonjë objekti kozmik me tokën e parashikon Zoroastraizmi (në mos gabohem). Pra nëse ndodh, i jemi lutur një Zoti të gabuar.
Nga ana shkencore e ardhmja e njerëzimit është diku tjetër në gjithsi. Me sa kam njohuri, njerëzit e zhdukur nuk besoj se të gjithë janë me IQ mbi 120 (në rast kolonizimi të ndonjë planete tjetër).
Ç’na mbetet tjetër të mendojmë?
Ne si qenie jemi autodestruktivë, por nuk prishet kjo botë para se të mençurit e të pasurit të sigurojnë by*ën e tyre 😂
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Që fundi i botës do vijë nga përplasja e ndonjë objekti kozmik me tokën e parashikon Zoroastraizmi (në mos gabohem). Pra nëse ndodh, i jemi lutur një Zoti të gabuar.
Nga ana shkencore e ardhmja e njerëzimit është diku tjetër në gjithsi. Me sa kam njohuri, njerëzit e zhdukur nuk besoj se të gjithë janë me IQ mbi 120 (në rast kolonizimi të ndonjë planete tjetër).
Ç’na mbetet tjetër të mendojmë?
Ne si qenie jemi autodestruktivë, por nuk prishet kjo botë para se të mençurit e të pasurit të sigurojnë by*ën e tyre 😂
Desa me pelqen.
Do doja te lexoja ndonje gje tjeter nga ty,me shume,me shume :)
 
Top