• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

“اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Guest20

Larguar✌👋
chris-brown-525x350.jpg

Reperi i famshëm amerikan i surprizoi të gjithë kur në Instagramin e tij, në 14 qershor publikoi datat e ardhshme të shfaqjeve që do të mbante.
Mes një serie koncertesh kryesisht në Spanjë, Chris Brown, kishte vendosur të kalonte edhe nga Shqipëria.

Ish-i dashuri i Rihannas, në një publikim zyrtar bëri me dije se në 8 korrik do të ishte në Durrës.

8 korriku erdhi.

Shfaqja do të mbahet në një club të njohur.
Clubi në rrjetin social Facebook ka bërë publike çmimet për këdo që do të shoh këngëtarin e tij të preferuar.
“Merrni shokët dhe shoqet, të dashurat, njerëzit që ia kaloni bukur! Mblidhuni dhe bëhuni super grupi i natës së 8 korrikut sepse ky event
internacional ndodh vetëm një herë në jetë!”-shkruan njoftimi ne ftese.

Po çmimet do thoni ju?
Pa 200 euro mos e hidhni këmbën të dilni nga shtëpia. Por nëse doni vërtet të kaloni bukur tavolina kushton… 3000 mijë euro, raporton Dita.
Urojmë që, atë të cilët do të ulën në këtë kënd t’i kenë paguar faturat e energjisë të muajve ë fundit…
Më poshtë çmimet e tavolinave sipas kategorisë.

(d.b/BalkanWeb)
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Dhe me kujtohen ato komentet qe me lexuan mbreme.....

te forta dhe reale ishin...dmth per 3000 euro iki bej pushimet ne tajlande ....te iki te shoh ket bythziun lol
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

lol sjam aq e cmendur saqe te harxhoj aq lek per kte -.-
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Seriozisht kto shifrat apo talleni?? :habit: Edhe me drogj me u marr, te mallkon zoti me e hedh lekun kshu pa lidhje! 3000 euro per te pare kte?? WTF!!
 
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Kur theshte nje i njohuri im..."Εδω ειναι για πλουσια... @καριδια" lol , dmth vetem per femijet e deputeteve,mjekeve dhe biznezmeneve :p
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Mos ka deshire ndonje forumiste te me shoqeroje ?! :p

hajduti
 

Lauri

Anunnak
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

I paska shkuar mbare dita hajdutit sot lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Ama ka repertor te mire,kendon shume bukur! 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

[video=youtube;undkbBJLa-Y]https://www.youtube.com/watch?v=undkbBJLa-Y[/video]


[video=youtube;3yl-5FOZcr0]https://www.youtube.com/watch?v=3yl-5FOZcr0[/video]
 

MasteR

I'm offline
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Mos ka deshire ndonje forumiste te me shoqeroje ?! :p

hajduti
Ca mora vesh heren e fundit qe isha ne dr ka 2 jav qe ka mor fund pd ne durres mo ?

Sa per temen tavoline 3000 E me vjen mire qe kane lek shqipetaret se ngelen duke u ankuar
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Normale qe do ik, leku leter ku tj do shes pordhe une pfff
 
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Mos ka deshire ndonje forumiste te me shoqeroje ?! :p

hajduti
Ti thuaja asaj qe do te ftosh e leri nazet,apo e the sa per tu dukur se ke pare ahaha :p

Vallai te ishte per muzike Shqiptare live edhe ja vlen te shkosh,,,mund te harxhosh 200 E por festa e defrimi qe behet atje te kenaq me shume sesa ky raperi...sipas mendimit tim gjithmone..!
 

Guest20

Larguar✌👋
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

Mos ka deshire ndonje forumiste te me shoqeroje ?! :p

hajduti
Hajduto,te paska qellu rezultati frances me duket :p

Tema:po edhe Rihanen te kishte marr me vete,prape sdo hidhja kokerr leku.ehu,jam mesuar duke ndjekur koncerte falas ne mitingjet e Sali Berishes une :) :p
 

dangerous

Anëtar
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

@ hajduti ...

Po pse e do pikerisht nga fv.kêtê se mora vesh .
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

U gris dhe ktu breku....lexova qe gjithe zona vip ishte mush plot....dmth 3000€ vu anej....si sgjeta na nji qe ti dukesha si chris brown e te na jepte kto leket kshu xhaba.....
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

...si perdundim nuk shkova, nga 3000€ me kerkuan 5000€, keshtuqe nga inati shkova ne nje pub ne Tirane. :p

hajduti
 

Guest20

Larguar✌👋
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

U gris dhe ktu breku....lexova qe gjithe zona vip ishte mush plot....dmth 3000€ vu anej....si sgjeta na nji qe ti dukesha si chris brown e te na jepte kto leket kshu xhaba.....
Hajt thuaj qe shqipetaret nuk kane leke.ja i hedhin vu per ket fytyre zi.
 
Titulli: “اmendet” Durrësi: Vjen Chris Brown, tavolina 3 000 euro (!)

...si perdundim nuk shkova, nga 3000€ me kerkuan 5000€, keshtuqe nga inati shkova ne nje pub ne Tirane. :p

hajduti
Mire qe na the se na kish zene ankthi e po prisnim rradhen ne.... uffff u clirova me ne fund lol

Ahaha shaka Hajdut :p
 
Top