• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Aldo Lë Access!!

PiRaTi

Antar Aktiv
[15:54] <+Aldo> ma hiq
[15:54] <+Aldo> stafi ndihme shqiperia
[15:54] <@PiRaTi> Aldo spo te kuptoj
[15:54] <@PiRaTi> fol me qarte
[15:54] <+Aldo> ma hiq
[15:54] <+Aldo> access
[15:54] <+Aldo> po them
[15:55] <@PiRaTi> Perse?
[15:55] <+Aldo> stafi ndihme shqiperia
[15:55] <+Aldo> do e le chatin
[15:55] <+Aldo> :)
[15:55] <@PiRaTi> Seriozisht Aldo?
[15:55] <+Aldo> po vlla
[15:55] <+Aldo> po deshe
[15:55] <+Aldo> ma hiq
[15:55] <@PiRaTi> Nqs eshte deshira
[15:55] <@PiRaTi> jote
[15:55] <+Aldo> po pra
[15:55] <@PiRaTi> patjeter
[15:55] <+[InFeRnO-CLuB]> Do pendohesh
[15:55] <+[InFeRnO-CLuB]> :p
[15:56] <@PiRaTi> Aldo part
[15:56] <@PiRaTi> nga #stafi dhe #ndihme
[15:56] <@PiRaTi> po deshe :)
[15:56] <+Aldo> jo jo
[15:56] <+Aldo> 3 dhomat
[15:56] <+Aldo> stafi ndihme shqiperia
[15:57] <@PiRaTi> 15:56] -ChanServ- Aldo deleted from #shqiperia access list.
[15:57] <@PiRaTi> [15:56] -ChanServ- Aldo deleted from #ndihme access list.
[15:57] <@PiRaTi> [15:56] -ChanServ- Aldo deleted from #stafi access list.
[15:57] <+Aldo> flm 1
[15:57] <+Aldo> respekt
[15:57] <+Aldo> per te gjith
[15:57] <@PiRaTi> :)
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Aldo Lë Access!!

Me siguri do jet lenduar nga ndonjera, shumica e @ qe i kan dorzuar e kan kerkuar mbas disa muajsh perseri.
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Aldo Lë Access!!

I rikthehet Aldo perseri access ngaqe ishte nje periudhe merzitje nga ai kur eshte shprehur per lenjen e chat!! :)
 
Top