• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Albpiratet.com vazhdimi i albwzone.com

CoLd FiRe™

|Pirat|
Mosha
40
Kemi vetem pak dite qe ne bashkepunim me disa miq te vjeter dhe te rinj kemi vendosur te hapim nje faqe te re shkarkimesh! Do te thoni se kjo nuk eshte efikase... Ndoshta.. Por cdo vend ne bote ka me shume se nje faqe te tille.

Ideja eshte te mundesojme nje faqe ku do te gjeni fare lehte gjithcka per shkarkim ne pc tuaj, e dime se kjo gje nuk eshte (shume) e ligjshme, por ama duhet te pranojme se kjo gje ndodh kudo ne bote sot dhe eshte e domosdoshme per nje shume te madhe personash qe e vizitojne internetin!
Mendojme qe te krijojme nje gje te perafert me albwzone.com qe e kisha hapur po une, por tani me nje bashkepunim me te gjere ne menyre qe te eleminohen edhe problemet qe kishim ne te shkuaren.

Nese ju pelqen si ide mund te na vizitoni dhe te beheni dhe antare tek ne!
Gjithashtu jane te mirpritura dhe sugjerimet apo keshillat tuaja!

Respekte per te gjithe dhe vizitoni : Albpiratet

Duhet ta dini se perkrahja juaj do na shtyje akoma me tej :)
 
Top