Albërija vozit veturën gati e zhveshur

legjenda

Tetova
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj, këtë verë ka qenë mjaft e angazhuar me koncerte, ahengje muzikore e dasma të ndryshme.Ajo në një intervistë ka treguar se fundi i muajit do ta gjejë atë edhe me një projekt të ri muzikor, përgatitjet për të cilin kanë përfunduar tashmë.shkruna InfoPress.

Ndërkohë, ajo vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe ndan herë pas here me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

20915683-1721038294868062-181421177-n-1503047599-9826542.png
albbbbbbbbbb.png
http://gazetainfopress.com
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E vozit me boobsa . :p
 

dangerous

* * * *
Do marr e une nje makin me qira e ta bèj provè veç per inatin tuaj.

Kjo eshte zotesi se veshur e vozisin tè gjithè.
 
Top