• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Albana Dhimitri, kandidatja e Ramës për Bashkinë e Tiranës?

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Janë të shumtë emrat e përfolur si kandidatë të së majtës për Bashkinë e Tiranës.

Së fundmi është duke qarkulluar edhe një emër, që deri më tani nuk ishte përmendur.

Bëhet fjalë për Albana Dhimitrin, ish-nënkryetaren e Bashkisë së Tiranës, gjatë kohës kur kryebashkiak ishte Edi Rama.

Ajo ka qenë e përfshirë në realizimin dhe zbatimin e reformës administrative dhe duket se ka edhe mbështetjen e amerikanëve, të cilët kanë asistuar reformën e ndarjes administrative.

Kryeministri Rama ka lënë të nënkuptohet se kandidatja për Tiranën do të jetë një grua.

Por, ndërsa deri më sot flitej për Mimi Kodhelin apo Lindita Nikollën, në skenë ka dalë edhe emri i albana Dhimitrit./b.l
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Albana Dhimitri, kandidatja e Ramës për Bashkinë e Tiranës?

Ishalla nuk eshte e vertet se kush duro Erjon veline tu qajt!
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: Albana Dhimitri, kandidatja e Ramës për Bashkinë e Tiranës?

Mua Albana me duket person i pershtatshem. E kam takuar disa here eshte e pergjegjshme per ate qe ben.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Albana Dhimitri, kandidatja e Ramës për Bashkinë e Tiranës?

Dhe ne stadin qe eshte Tirana ka nevoje pikerisht per kete Pergjegjeshmerine civile .

mendoj se ia vlen si kandidate
 
Titulli: Albana Dhimitri, kandidatja e Ramës për Bashkinë e Tiranës?


Kryeministri Rama ka lënë të nënkuptohet se kandidatja për Tiranën do të jetë një grua./b.l
Nese me te vertete do jete keshtu komplimente Rames.Nje femer ne krye te Bashkise me te madhe ne vend do ishte nje nisme per tu pershendetur.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Albana Dhimitri, kandidatja e Ramës për Bashkinë e Tiranës?

Shum her me mir kjo sesa Erion Veliaj .. :D

Po meqe ra llafi kush doli kruetar/e bashkije ne Tiran?
 
Top