• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Albana Dhimitri, kandidatja e Ramës për Bashkinë e Tiranës?

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Janë të shumtë emrat e përfolur si kandidatë të së majtës për Bashkinë e Tiranës.

Së fundmi është duke qarkulluar edhe një emër, që deri më tani nuk ishte përmendur.

Bëhet fjalë për Albana Dhimitrin, ish-nënkryetaren e Bashkisë së Tiranës, gjatë kohës kur kryebashkiak ishte Edi Rama.

Ajo ka qenë e përfshirë në realizimin dhe zbatimin e reformës administrative dhe duket se ka edhe mbështetjen e amerikanëve, të cilët kanë asistuar reformën e ndarjes administrative.

Kryeministri Rama ka lënë të nënkuptohet se kandidatja për Tiranën do të jetë një grua.

Por, ndërsa deri më sot flitej për Mimi Kodhelin apo Lindita Nikollën, në skenë ka dalë edhe emri i albana Dhimitrit./b.l
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Albana Dhimitri, kandidatja e Ramës për Bashkinë e Tiranës?

Ishalla nuk eshte e vertet se kush duro Erjon veline tu qajt!
 

Marla

Urbi et Orbi
Titulli: Albana Dhimitri, kandidatja e Ramës për Bashkinë e Tiranës?

Mua Albana me duket person i pershtatshem. E kam takuar disa here eshte e pergjegjshme per ate qe ben.
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Albana Dhimitri, kandidatja e Ramës për Bashkinë e Tiranës?

Dhe ne stadin qe eshte Tirana ka nevoje pikerisht per kete Pergjegjeshmerine civile .

mendoj se ia vlen si kandidate
 
Titulli: Albana Dhimitri, kandidatja e Ramës për Bashkinë e Tiranës?


Kryeministri Rama ka lënë të nënkuptohet se kandidatja për Tiranën do të jetë një grua./b.l
Nese me te vertete do jete keshtu komplimente Rames.Nje femer ne krye te Bashkise me te madhe ne vend do ishte nje nisme per tu pershendetur.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Albana Dhimitri, kandidatja e Ramës për Bashkinë e Tiranës?

Shum her me mir kjo sesa Erion Veliaj .. :D

Po meqe ra llafi kush doli kruetar/e bashkije ne Tiran?
 
Top