• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Aksident në Pogradec. 6 persona të plagosur, disa në gjendje të rëndë

Aksident në Pogradec/ 6 persona të plagosur, disa në gjendje të rëndë
1579550616868.png

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Pogradec ku mësohet se janë përfshirë 3 automjete dhe bëhet me dije për të paktën gjashtë persona të plagosur ku disa prej tyre janë në gjendje të rëndë.

Nuk dihet akoma shkaqet e aksidentit, teksa trafiku është bllokuar për disa momente.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet, ku dyshohet për një parakalim të gabuar.
topchanel
 

Comments

Top