• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Aksident në Korçë, dyshohet për 3 viktima

WxP

Antarë i Respektuar
Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Korçë-Kapshticë, ku dyshohet se tre persona kanë mbetur të vdekur. Nga raportimet e para dyshohet se viktima nga aksidenti kanë mbetur dy gra dhe një fëmijë.
 
Top