• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Aksesorët që armatosin femrat

Arfenilla

Themelues i Forumit
Për femrat që preferojnë armët e zjarrit kanë dalë në treg një seri aksesorësh të rinj, të krijuar posaçërisht nga sipërmarrësja Susan Kushlin.

Kështu, Kushlin ka krijuar një çantë me një xhep të posaçëm për të futur pistoletën, natyrisht me kalibër të vogël, sikurse i preferojnë vetë femrat.

Gjithashtu, sipërmarrësja në linjën e saj ka përfshirë edhe bizhuteri me plumba si byzylykë, vathë dhe gjerdanë në formë pistolete, rripa dhe veshje.


t chanel

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Aksesorët që armatosin femrat

Krijime simpatike këto bizhuteritë..
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Aksesorët që armatosin femrat

Tani edhe nate po te dalim nuk kemi frike me .:lool:te armatosur gjer ne dhemb.
Nuk te gjen gje o arfe jo se ka dhe me keq. Mua per veten me pelqeu ajo canta e pare:D
Cdo lloj marke si ky model i cantes ka dal tani ne mode.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Aksesorët që armatosin femrat

Nuk te gjen gje o arfe jo se ka dhe me keq. Mua per veten me pelqeu ajo canta e pare:D
Cdo lloj marke si ky model i cantes ka dal tani ne mode.
Mu kjo e dyta me shum me pelqen,se di ajo e par ka qen sh koh me par, dhe nuk me duket e rehatshme.:une:
 
Titulli: Aksesorët që armatosin femrat

Mua sme pelqejne.... Do me dukej sikur do sillte ters mbajtia e ndonje prej ktyre aksesoreve, ngjyra e cantave me pelqen per kte stine shkon shume
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Aksesorët që armatosin femrat

Mu kjo e dyta me shum me pelqen,se di ajo e par ka qen sh koh me par, dhe nuk me duket e rehatshme.:une:

Arf modeli eshte pak a shume i njejti, dmth gjithmon qe hidhet ne qaf dhe e
para dhe e dyta ashtu eshte. Thjesht e para eshte si tip valixhe e dyta eshte
pak me elegante te themi.:)
 
Top