• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Aksesoret dhe shumellojshmeria e tyre..!!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Images.jpg

Images.jpg

Images.jpg

Images.jpg

Images.jpg

Images.jpg

Images.jpg

B:ikub.al


alexander_mcqueen_spring_2012_accessories_set10.jpg
alexander_mcqueen_spring_2012

 
Redaktimi i fundit:

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Aksesoret pranveror 2012

Keta ngjyrat e lehta me pelqejne me shume...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Aksesoret pranveror 2012

b:my lady
I shalla dalin fotot,.:)
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Aksesore dhe llojshmeri,trendy i fundit i tyre..!!
colliers-8v93yvv.jpgimage963093.jpg
 
Redaktimi i fundit:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Aksesoret pranveror 2012

bukur duken, ama per mua shum te ngarkuara sa me thjesht aq me bukur eshte..
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Aksesoret pranveror 2012

Sandale espadrilles prap?
Mbase ngjyre bezh... qe te kombinohet me cdo gje.
Ngjyrat po me pelqejne :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Aksesoret pranveror 2012

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Aksesoret pranveror 2012

Pakez te ngarkuar me duken! ama prap bukur.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Aksesoret pranveror 2012

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Aksesoret dhe shumellojshmeria e tyre..!!

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Aksesoret pranveror 2012

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Aksesoret dhe shumellojshmeria e tyre..!! 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Aksesoret dhe shumellojshmeria e tyre..!! 
Top