• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

AJNSHTAJNI ka thene...

korado

President
"The important think is not to stop the questions,
curiosity has its own reason for existing"
 

Lauri

Anunnak
Na sill sa me shume tema mbi EINSTEIN,pa tjeter do jene interesante dhe do lexojme me interes te madh.
 
-Përfytyrimi është më i rëndësishëm se dituria, sepse dituria ka kufi, ndërsa përfytyrimi rrok të gjithë botën, duke nxitur përparimin, e duke i dhënë jetë zhvillimit.

-Gjëja më e pakuptueshme për botën është se ajo është e kuptueshme.

-Një njeri i lumtur është tepër i kënaqur me të tashmen për të banuar tepër në të ardhmen.

-Jeta është si vozitja e një biçiklete, për të mbajtur baraspeshën duhet të vazhdosh ti japësh.

- Mos bëj kurrë ndonjë gjë kundër ndërgjegjes madje edhe po ta kërkoi gjendja, unë nuk kam dhunti, unë jam vetëm kureshtar i sëmurë.

-Përpiqu të mos bëhesh një njeri i suksesit, por mundoju më mirë të bëhesh një njeri me vlerë.
 

METi

-=EdoLorEli=-
ثshtë kuriozitet se fjalët e fundit Ajnshtajni i ka marrur me vete pasi që infermierja që ndodhej në dhomë në momentin e vdekjes nuk dinte Gjermanisht LOL
 
Top