اiljeta: Nga PD më përzunë se kisha gjoksin e madh.VIDEO

NeVertiti

~Kohe & Stine~
ciljeta-e-berisha.jpg


Këngëtarja اiljeta Xhilaga ka qenë e ftuar dje në emisionin “Oktapod” në Vizion Plus ku ka folur për jetën e saj, karrierën si dhe largimin nga PD.

“Nga PD më përzunë se kisha gjoksin e madh”, ka thënë اiljeta me të qeshur.

Megjithatë nuk dihet se sa humor ka pasur në deklaratën e Ciljetës dhe sa të vërtetë kishte në të.

t.observer
 
Top