• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ai moment.....!

lovely

Anëtar i ri
ai moment kur lutesh per te pasur shendet mendor e fizik dhe kjo duket kaq e veshtire sa kerkon nje mrekulli e ne to un besoj
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Ai momenti kur duhet te dalesh nga temp 24 ne 5 grade celcius dhe nuk gjen dot asnje arsye per ta anulluar🥶🥶🥶
 

Hope

◕‿◕
Ai moment kur kalon ne nje vend te cakatuar, ku ke qene 4 vjet perpara, me nje person te caktuar, e ben filmin ne flash back me detaje qe ne menyre normale do i kishe haruar....
Per cudi me kujtohet e cfare kishim veshur ate dite....
 

jana80

Super Moderator
Staff member
Tani eshte ai momenti kur zymtesia ka mbuluar kete qytet... nje gri e erret qe vesh cdo cep qe me ze syri, njerez te mbeshtjelle e me fytyre te serte qe hedhin hapat ose te pershpejtuar ose te ngadaltee po aq te ngadalte sa thua qe kjo kohe ndikon edhe ne peshe fizike per supet e tyre.
Ndersa une keshtu e palevizeshme i shikoj si te ishin ne nje skenar dhe ndjej tenerezza per to e komplet jashte loje e paasnje rol ne kete spektakel vjeshtor
 
Shqiperia
Help Users
Staff Only
 • No one is chatting at the moment.
 • Dyrri @ Dyrri
  is our newest member. Welcome!
 • H @ harbin21
  is our newest member. Welcome!
 • WxP @ WxP:
  Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
 • A @ alexandriado69
  is our newest member. Welcome!
  A @ alexandriado69 is our newest member. Welcome!
  Top