• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ai moment.....!

Hera

Moderatorë
Ai moment qe thua nje shprehje greke "kur zoti se jep Femi te jep djalli Nipa mbesa "hahahaha me vdiqen duke kerkuar
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
ai momenti kur nderron rrobat,vesh bizhamet qe te rrish rehat ne shpi,.e te bjen telefoni e te duhet te shkosh ne nje takim pune. pffffffff
 

Ivy

Is coming back soon...đŸ€Ł
Ai moment kur te vjen gjume po dic te mban zgjuar ,as vete se kupton...
 

jana80

Super Moderator
Staff member
Qe veshtron oren qe te ngjan sikur nuk ecen ... e nderkoh nje qetesi e frikeshme ne mes erresires te mbeshtjell me perqafimin e saj te zymte e zgjon kujtime te embla me drite ...
 

Bebw

I decide to be ...
Ai moment qe rri e heshtur me cel ne dore rri lexon ,shkruan tek sa dita kalon pa u ndier fare dhe thua iku dhe kjo dite ,,,,po si iku kaq shpejt?!!
 

lovely

Anëtar i ri
Ai Moment kur te the tra SIM barbie girl

e ti e illustron sa x ti bere qefin

une ne momente ndjej se tejkalova status in barbi

e pres qe nje e ardhme e bukur si njeri si gjith tjeret
Te mos vonoje te vije
 
Top