• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ai moment.....!

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ne kete teme do sjellin foto me nje mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo cfar beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


 

Vajza

Moderator
Staff member
Ai momenti kur mer vesh qe nuk merni te njejtin ajer , dhe ja plas me oiiiii
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ai moment kur eshte koha e zgjedhejve dhe ne cdo program vetem per zgjedhje flasin(genjejn)e ti duhet te grindesh me veten tuj then po genjen po genjen nervat kaqurrel.
 
Shqiperia
Help Users
Staff Only
  Didi @ Didi: @WxP shikoje privatesine, se lexohen pa u loguar.
  Top