• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

اfarë premtuan dhe ç’arritën kuqezinjtë në Olimpiadë

xhebrail

Mangup me Licenc
Tani qe jemi materialiste jemi por sportistve ju jap te drejte se nuk marrin ato qe marrin ne nje shtet te huaj dhe thote kariera ime si atlet eshte 10 vjet pastaj skam cbej me mire marr ato pare nga jashte dhe jetoj si njeri se atlete kemi patur dhe kemi e kane treguar fuqine e tyre jashte ;)


Qe i bjen se nuk ju ka honger per shtet po vetem per Pare ...
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Ne fakt shume mire paskan dale . Ka konkurence te madhe ne lojrat olimpike dhe puna eshte se te gjithe duan te jene te paret. Rendesi ka pjesmarrja.

Mos ja fut kot...
Qfare pjesemarrje...
Duhen medalje.. se edhe shtetet me te varfera ne bote kan marr pjes
 

bora dr

100%shqiptare
nuk mund te thuash qe keta tanet luajn vetem per lek ose em mire mos i pergjithsojm te gjithe..po degjoja nje dite ne tv nje peshngritese shqiptare qe vetem per te luajtur per flamurin kuq e zi nuk pranoi oferten e bere nga shteti turk.....konkluzioni---shteti jon ende nuk ju kishte krijuar atyre kushte normale per stervitje,investime fonde etje etj
 
Private conversations
Help Users
    Top