• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

اelet Panairi i 19 i Librit

Passion

Banned
Titulli: اelet Panairi i 19 i Librit

Nganjehere them...si nuk linda mashkull me ato shkrime qe bej une te kisha lagur sa vagina e do kish korr fame
te beja si mashkull gentil, si hamshor, si i akullt si i embel
Gjith fb ne kembet e mia :p

Apo u tregova e ashper :p

Ca oraresh hapet aman ?

Shyqyr qe su bere,e na le udhen neve te rrembejme kala :p

Prandaj them une qe nje fuqi e mbinatyrshme kujdeset e per mua :p

Mbaj nje gazete ne dore Nick lollol te te njoh une,se sonte e kemi lene qe do jem atje :)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: اelet Panairi i 19 i Librit

Shyqyr qe su bere,e na le udhen neve te rrembejme kala :p

Prandaj them une qe nje fuqi e mbinatyrshme kujdeset e per mua :p

Mbaj nje gazete ne dore Nick lollol te te njoh une,se sonte e kemi lene qe do jem atje :)
Thua te kete vend me te mire te peafer me Paradise se sa nje vend takim i tille?:tulp:
 
Top