• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

اelet Panairi i 19 i Librit

Passion

Antarë i Respektuar
Titulli: اelet Panairi i 19 i Librit

Nganjehere them...si nuk linda mashkull me ato shkrime qe bej une te kisha lagur sa vagina e do kish korr fame
te beja si mashkull gentil, si hamshor, si i akullt si i embel
Gjith fb ne kembet e mia :p

Apo u tregova e ashper :p

Ca oraresh hapet aman ?

Shyqyr qe su bere,e na le udhen neve te rrembejme kala :p

Prandaj them une qe nje fuqi e mbinatyrshme kujdeset e per mua :p

Mbaj nje gazete ne dore Nick lollol te te njoh une,se sonte e kemi lene qe do jem atje :)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: اelet Panairi i 19 i Librit

Shyqyr qe su bere,e na le udhen neve te rrembejme kala :p

Prandaj them une qe nje fuqi e mbinatyrshme kujdeset e per mua :p

Mbaj nje gazete ne dore Nick lollol te te njoh une,se sonte e kemi lene qe do jem atje :)
Thua te kete vend me te mire te peafer me Paradise se sa nje vend takim i tille?:tulp:
 
Top