• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Adresat e internetit te perzgjedhura nga une....

Halis

Anëtar i ri
Adresat e internetit me te mira per tu kenaqur dhe per te shkarkuar(te perzgjedhura nga une) jane:
Per kenaqesi:
www.forumivirtual.com
www.dahmi-recordz.com
www.faceinhole.com
Per shkarkim software dhe games:
www.dl4all.com
www.2baksa.net
www.avaxhome.ws
4shared.com - free file sharing and storage
www.zippyshare.net
Per shkarkim software,games(torrent):
www.thepiratebay.org
www.mininova.org
www.zamunda.net
www.torrentbox.com
Per shkarkim kengesh(te huaja):
www.mp3-az.com(shum e mir)
www.zippyshare.net
 

El'Mejor

Daja
Nja dy tre i njoh edhe une jane te mira tjerat spara i njoh ..!!
 

El'Mejor

Daja
Mos u merzit se e shumta te bejne denoncim :)
 

El'Mejor

Daja
Kete me muzike te huaj do provoj njehere se perdor nje program tjeter per muzike do e provoj nje here te shof mbase eshte me te vertete i mire :)
 

El'Mejor

Daja
Ore halis ky programi qe shkarkon qenka romunce ruse ca eshte pse se ke bo shqip :D
 

Halis

Anëtar i ri
jo mor ti aty ke kenge te huaja...biles te reja fare......i ke te fundit......shifi mir......:D
 
Private conversations
Help Users
    Top