A'dini not!? :P

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Un not sdi mir ama kur zhytem e mbaj frymen lool
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Une di not por edhe frekuentoj shengjinin jo me kot. :)
 

jana80

Super Moderator
Themelues
E kur do na vish ne shengjin me ket rast edhe na qet kafe?
Sbohen leket duke nxjerr kafe ... e kam thene disa here jam egoiste une :)
 

Endrra

VIP
V.I.P
Di o Di.. dmth me lane ne breg te dyte kur isha 6 vjec dhe pasi piva dy litra NaCl.. arrita ne breg e gjalle.

Sa te ndjeshem jemi si komb e.. meso ose mbytu ?
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
Summer Solstice Swimming GIF by The Dodo
Ne forum sesht mbyt njeri kete vere, te gjithe dine not ?
 
Top