• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A'dini not!? :P

Arfenilla

Themelues i Forumit
opo per at pune s`jemi nga ai fshat ne..

pastaj po flet per kohe te enverit kur ti s`kishe lindur akoma,kur Ekzistonin Kooperativat dhe te ishe Kooperativist ishte grada me e larte :p

Arfo ju na keni me shume borxhe :p
Po mir thua !se ju disa nuk keni dal ne arat e koperativeS..po keni ber rrugen me kazem e lopat..🤦‍♀️


ps Ktu e 20vjet keni fillu me ec me kohen..🤣me heret vetem mushkat keni pas transport..edhe tani keni do autobus ahuuu nga ata qe i ka harru hitleri😝
Pra jeni me fat se keni kosoven fqinje dhe keni gjakun ton🇦🇱
 
Po mir thua !se ju disa nuk keni dal ne arat e koperativeS..po keni ber rrugen me kazem e lopat..🤦‍♀️


ps Ktu e 20vjet keni fillu me ec me kohen..🤣me geret vetem mushkat keni pas transport..edhe tani keni do autobus ahuuu nga ata qe i ka harru hitleri😝
Pra jeni me fat se keni kosoven fqinje dhe keni gjakun ton🇦🇱

Qenke Nacionaliste e keqe ti Arfe,te dija te urte :p

Avash se kemi 30 vjet Demokraci,por thjesht vijm ere prej kokes sic vjen dhe peshku.. sepse me c`fare mbart shqiperia ne do ja kishim marr Zvicres ne kthese..

oj Arf po flet posht 89 me duket.. pastaj s`besoj ti ke jetuar at kohe.. duhet te kesh qene me bibiron :p kur ke ardhur per her t pare ne shqiperi?

dhe ju mos t`na kishit ne ne 98 e di vet ti :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Qenke Nacionaliste e keqe ti Arfe,te dija te urte :p

Avash se kemi 30 vjet Demokraci,por thjesht vijm ere prej kokes sic vjen dhe peshku.. sepse me c`fare mbart shqiperia ne do ja kishim marr Zvicres ne kthese..

oj Arf po flet posht 89 me duket.. pastaj s`besoj ti ke jetuar at kohe.. duhet te kesh qene me bibiron :p kur ke ardhur per her t pare ne shqiperi?

dhe ju mos t`na kishit ne ne 98 e di vet ti :p
E din notin ti?🤣
 

Frank

The S of all F.
qeshje me lot.gif
 

Endrra

VIP
Edhe ti tek hekuri hekurosjes i pjek a? lool
Une pertova vallahi me nez soben.. edhe thash ju te shqipenis sdini bre ku edhte ndryshimi.. tja u 10 pak kto shpija se shtrenjt i keni ... ca po mlypet mua se paguni taxa juve 🤣
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
dhe notin me Eksodin e kosovareve e mesova :p

kur erdhet ju ne shqiperi ne 98 mesova notin :p :p

P.S Notin besoj e di mire.,madje dhe zhytje deri ne 12 meter futem me fryme :D :)
Avash qetsohu se e di se njher gjat gjith vitit ju ka len xhaxhi te laheni ne det🤣🤣

Edhe ne se nuk kemi det e dim notin .se kemi drinin te paster kristal..👍😝
 

Frank

The S of all F.
Une pertova vallahi me nez soben.. edhe thash ju te shqipenis sdini bre ku edhte ndryshimi.. tja u 10 pak kto shpija se shtrenjt i keni ... ca po mlypet mua se paguni taxa juve 🤣
Hekuri i hekurosjes eshte vetem per te hekurosur rroba. I madhi Nard Ndoka.
 
Avash qetsohu se e di se njher gjat gjith vitit ju ka len xhaxhi te laheni ne det🤣🤣

Edhe ne se nuk kemi det e dim notin .se kemi drinin te paster kristal..👍😝

Jo deri ne kte far pike jo.. Diskriminuese,do ashtusur atij Edi rames,ta bej me Taks ardhjen e kosovareve ne shqiperi e ta tregoj une ty qe me bilbilos.. 100 euro per person taks.. dhe shife ti a vini me ju,nga ti e para :p

shyqyr ju ka bekuar Perendia me Drinin,c`e doni Detin..
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jo deri ne kte far pike jo.. Diskriminuese,do ashtusur atij Edi rames,ta bej me Taks ardhjen e kosovareve ne shqiperi e ta tregoj une ty qe me bilbilos.. 100 euro per person taks.. dhe shife ti a vini me ju,nga ti e para :p

shyqyr ju ka bekuar Perendia me Drinin,c`e doni Detin..
Oo ne jemi miljoner mo vlla nga shqiperia😝
Ne kemi ble arme ne shqiperi edhe ne kohen kur ishim te shtypur nga serbi e jo tani se pulav ju qesim euro🤣🤣
 
Oo ne jemi miljoner mo vlla nga shqiperia😝
Ne kemi ble arme ne shqiperi edhe ne kohen kur ishim te shtypur nga serbi e jo tani se pulav ju qesim euro🤣🤣

Ju po,por nuk leshoni.. madje dhe ta fusni :D s`behet biznes me ju :D me perpara mendoni si te ta fusni pastaj si te beni biznes :D

Eksperienc kjo :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ju po,por nuk leshoni.. madje dhe ta fusni :D s`behet biznes me ju :D me perpara mendoni si te ta fusni pastaj si te beni biznes :D

Eksperienc kjo :D
Ishhhh se ne kemi eksperienca edhe me te dhimbshme se ju😜pas luftes na keni rrjep lekuren nga kufi .tani nuk dinte robi eshte hajdut ligji apo maliqi🤣🤣
 

Endrra

VIP
A u lodhe ti aaaa, veç ke Shen Tereza haej falas.lool
Nejse nejse.. kerkova per ma lir po skishte jo as ne Turqi .. se te ju mund te vij vet i 8 e paguaj sa per dy vete.. plus po mu prish koha .. mbledh rrobat e per 3 ore jam ne Mitrovic.. diku tjeter mi marrin paret edhe bore nese bjen 😔
 

Frank

The S of all F.
Nejse nejse.. kerkova per ma lir po skishte jo as ne Turqi .. se te ju mund te vij vet i 8 e paguaj sa per dy vete.. plus po mu prish koha .. mbledh rrobat e per 3 ore jam ne Mitrovic.. diku tjeter mi marrin paret edhe bore nese bjen 😔
Mire e ki ti.
Me ni makiato t'malle puth pagun ktu ke na ke te perfshira, parkingin, shezlongin, edhe nja afrikan puth te ban fresk me gjethe palme.
 
Private conversations
Help Users
    Top