• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A'dini not!? :P

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Me siguri i ke ne forme domate dhe kastraveci komardaren 😂😂😂
Jo si te tuat lool lool lool


Ne fakt kur isha i vogel kisha nje banane
Ia hipja persiper kur kishte dallg e perdorja si nga ato qe vozit dallget :D


Do ma mesosh notin pa gomerdare? :p
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Oh se ma kujtoj shoku nolt prej Shkodre. 😜
Doggy style osht lloji notit sh i preferum edhe msohet shpejt 😅
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Jo si te tuat lool lool lool


Ne fakt kur isha i vogel kisha nje banane
Ia hipja persiper kur kishte dallg e perdorja si nga ato qe vozit dallget :D


Do ma mesosh notin pa gomerdare? :p
Kam vec pufat qe vehen ne krah te mbeses .i do ato e mesoje vet 😜
 
Me qene me naj femer sexy mpelqen noti kaktus quhet 🤪🤪🤪🤪
pngtree-summer-green-cactus-cartoon-png-image_4591924.jpg
 

LoSsT

VIP
Kam shum qef, por edhe shum nuk ma mban se deti eshte i rrezikshem dhe noti eshte sport i veshtire, sidomos kete vit qe ngelen duke u mbyt, me mir ja aty ke bregu, pak mbi gjunje ste gjen gje.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Jo nuk di. Fatkeqesisht. Noti eshte nje sport qe duhet ta dije cdo kush ama une kam sh frike nga deti. Sa arrin uji siper gjurit me merren mendte dhe a snuk hedh dot hapin para. Kjo frike mu shtua akoma me shume kur para shumeee vitesh eca me thelle e me ka perplasur dallga dhe mezi jam ngritur.
Mendoj tja vej kusht vetes qe deri ne 2022 ta kem mesuar patjeter.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Sole me kujtove nje ngjarje me nje shoqen time.
Ishim studente asokohe dhe iknim ne menyre te organizuar ne plazh
Marrim nje nga kto varkat me kembe dhe hipem nja 10 goca
Kishim kte tipen qe sja thosh hic, vetem se ne nuk dinim sa lool
Kur ishim ca thelle filluam po hidheshim nga varka , dhe kjo e fundit tundej e shkundej....po aq uleriste e kjo tipja au iuuu
Ne nje moment spo e duroja dot e i them njeres hajde me ler te bregu pare e ta nxjerre jashte se ju arrij me not pastaj
E beme ca prova aty me kte ,e i them doren te supi se notin e bej une.
Mire kjo noku
Ne kohen qe po beja per te kalu ate rripin e famshem qe nuk eshte as 1m ....ngaqe me ngaterronte komet e saja te te miat , i jap trupit i te zhytme per te dhene spunto
Kjo kujtoi se u zhyta e ma ka hip siper , e vetem bertiste xhaxhi xhaxhi ,po se ku ishte ky xhaxhi i zot e di
Une pija uje per 7 pale qejfe
Aty e besova qe i mbyturi te mbyt...
As vete se di cfare me shtyu e e shtyja nen uje gomaren per nga bregu , se i menje me thosh ta lija aty
Shpetum te dyja si perfundim , por mua me kapi nje ankth sa hyja ne det.
E me dukej sikur do mbytesha
Mu desh kohe te me kalonte ndjesia keqe...ama notin se lija lool
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Jo nuk di. Fatkeqesisht. Noti eshte nje sport qe duhet ta dije cdo kush ama une kam sh frike nga deti. Sa arrin uji siper gjurit me merren mendte dhe a snuk hedh dot hapin para. Kjo frike mu shtua akoma me shume kur para shumeee vitesh eca me thelle e me ka perplasur dallga dhe mezi jam ngritur.
Mendoj tja vej kusht vetes qe deri ne 2022 ta kem mesuar patjeter.
Mua me ka ndodh ne pishine kjo kur kam qene e vogel. Shkoj tek disa miq qe kishin pishinen e tyre ne back garden dhe me rreshkasin duart dhe e gjej veten ne fund te pishines. Pastaj s’mbaj mend gje, vetem mbaj mend qe me ka sjell uji prape siper 😂 Qe atehere jam i çik uneasy, edhe pse nuk eshte se kam frike nga uji. Perkundrazi e dua detin dhe mund te rri aty me ore te tera.
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Kam shum qef, por edhe shum nuk ma mban se deti eshte i rrezikshem dhe noti eshte sport i veshtire, sidomos kete vit qe ngelen duke u mbyt, me mir ja aty ke bregu, pak mbi gjunje ste gjen gje.

Sa modest njoni ...
Ti ke qene kampion i Taq Dafes ne “mrapsh” 😂

Merr shembull nga bretkosa 2 ore do te laget, pranej eshte thare si domate ballcamosme. O @NeVertiti uli oret beji 3 😜
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Sa modest njoni ...
Ti ke qene kampion i Taq Dafes ne “mrapsh” 😂

Merr shembull nga bretkosa 2 ore do te laget, pranej eshte thare si domate ballcamosme. O @NeVertiti uli oret beji 3 😜
Eh mo poeto si e kuptove qe bej not bretkose?! :p
3 ore si bej dot,se dhe rreth dy ore i bej ne uji duke pushuar dhe duke notuar.
Tre ore not pa pushim,akoma s`kam shkuar ne familjen e `delfinve`. :p
 

Shej

Advanced
E kam mesuar qe ne bark te engjellit tim. (Mamit)

Pastaj mbasi mesova te eci me hodhen ne uje te mesoja te ecja dhe aty. Tani sbej dot pa ec si ne uje si ne toke e dashuroj notin dimer vere.

Praktikoj dhe zhytjen nen uje kur me jepet mundesia me Poetin dmth. :p

Ja kjo e verteta ime lol
 

Isabel

Antarë i Respektuar
Unë e adhuroj ujin pavarësisht se jam shenjë e tokës; më pëlqen shumë deti dhe adhuroj të rri në ujë. Bëj not ,3 stile di, ato më të thjeshtat; të qëndrosh në shpinë më duket një nga ndjesitë e barabarta me fluturimin; notin zhyt më e vogël e dija,tani se bëj dot më,pi vetëm ujë 🤦‍♀️. Fatmirësisht nuk kam pasur ndonjë episod të rrezikshëm. Dua të shtoj gjithashtu që notin e kam perfeksionuar në moshën e gjimnazit ;kur hynim në ujë me shoqet ,hynin edhe djem dhe ne u jepnim krahëve e këmbëve sa mundeshim për tu larguar nga ata🙈😂😂
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Unë e adhuroj ujin pavarësisht se jam shenjë e tokës; më pëlqen shumë deti dhe adhuroj të rri në ujë. Bëj not ,3 stile di, ato më të thjeshtat; të qëndrosh në shpinë më duket një nga ndjesitë e barabarta me fluturimin; notin zhyt më e vogël e dija,tani se bëj dot më,pi vetëm ujë 🤦‍♀️. Fatmirësisht nuk kam pasur ndonjë episod të rrezikshëm. Dua të shtoj gjithashtu që notin e kam perfeksionuar në moshën e gjimnazit ;kur hynim në ujë me shoqet ,hynin edhe djem dhe ne u jepnim krahëve e këmbëve sa mundeshim për tu larguar nga ata🙈😂😂
Ca shenje je?
 
Private conversations
Help Users
    Top