• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

adhka adhka sukdha sukdha gjilpera nuk eshpon

Analistja

Anëtar i ri
Na i shpjego pak per neve qe se kuptojme, cjane adhkat se sukdhat dhe po mundohemi te gjejme nje zgjidhje.:kercim::kercim:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Cfare jane adhkat dhe sukdhat
 

Analistja

Anëtar i ri
U beme dy qe skuptojme. Thashe mos jam e vetmja???
 

arushi

arushi
ejj adhkan jan nese keni par do nje grenat dore
kurshe sukdhat jan te daluar pak nga pjesa e trupit
te pjeses se grenates besoj qe e kuptoni tani
 

Analistja

Anëtar i ri
Se mos behet fjale per iriqin... Ishalla slashe name:dong::dong::kercim::kercim::confused::confused:
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
breshka me duket se eshte mo shoku
 

arushi

arushi
egjeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
je i papam lal sepse se ka gjet as nje sepse e kam then dhe me mar por kam pasur nikun marinari
 
Private conversations
Help Users
    Top