• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

اanta me flokë të njeriut, JaWii Human - risi në modën botërore

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Kemi dëgjuar për lloje të ndryshme të çantave, madhësi e materiale të ndryshme, por çanta me flokët e njeriut,
për herë të parë në Evropë vjen nga JaWii Bags.

JaWii Human, siç quhet risia e re në botën e modës, u paraqit për herë të parë në Fashion Weekend në Tiranë, që për herë të dytë organizohet nga BConcept Studio, udhëhequr nga Bora Kokëdhima.Në fakt u deshën disa javë punë e palodhur e artistit të njohur Valdet Cimili dhe themeluesit të brendit Xhavit Novolani, që çanta me flokë të njeriut të dal në dritë. Vullneti nuk ka munguar duke pasë parasysh dashurinë për artin dhe për krijimet unike, që kanë Xhaviti dhe Valdeti.Jo rastësisht, u zgjodh Bconcept’s Fashion Week, event ku çanta të ekspozohet për herë të parë. Ky organizim i modës, që është më i madhi dhe më seriozi në trojet shqiptare, përveç që ishte madhështor, është dhe dritare e modës shqiptare në botë. Ndërsa, koleksioni i plotë i çantave, ku përfshihej dhe JaWii Human, doli dhe më madhështor pasi që modelet ishin të veshura me koleksionin “Savages” nga Bora Kokëdhima, e cila është bërë ambasadore e modës shqiptare në botë.JaWii Bags, brendi i parë shqiptar i çantave hyrë tashmë në vitin e dytë. اanta unike JaWii Human, nuk është as e para e as e fundit e krijimeve “haute couture” të Xhavit Novolanit. Bota e modës edhe më tutje do të befasohet nga JaWii Bags./TELEGRAFI/
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: اanta me flokë të njeriut, JaWii Human - risi në modën botërore

Lesh gjithandej lol lol lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: اanta me flokë të njeriut, JaWii Human - risi në modën botërore

Njoh mire kece Xhavitin, ka vite qe e njoh dhe ka korrur sukses ne kete drejtim. M'duket se akoma eshte ne Shqiperi, kush do canta andej, mund ta kontaktoje faqen e tij ne facebook per canta etj...!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: اanta me flokë të njeriut, JaWii Human - risi në modën botërore

Shifeeee cante! Po cfare i duhet nje femre cante me lshra femra ta haj dreqi :gjuhe::gjuhe: Shife tash, meq kohe vjeshte, dhe eshte ftohe kohe, une edhe kisha pranu ndonje qorape me leshra femrash ;)
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: اanta me flokë të njeriut, JaWii Human - risi në modën botërore

Bravo u qofte!
Kjo na mungonte ne,nje cant prej leshi ..se gjithe te tjerat i kemi ne terezi lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: اanta me flokë të njeriut, JaWii Human - risi në modën botërore

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: اanta me flokë të njeriut, JaWii Human - risi në modën botërore

Te rrish te lash çanten jave per jave me shampo e balsam pastaj :p
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: اanta me flokë të njeriut, JaWii Human - risi në modën botërore

Duket si me pas i mace ne dore me gjithe ato qime,e jo Cante. lol

Disa modele tj te cantave i ka tbukura ky Jawi .:)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: اanta me flokë të njeriut, JaWii Human - risi në modën botërore

Pak na doli hundesh ky lesh grarie ne cunave e le me tash ta bejme dhe cante celulari o cante shpine :plak: Une them te fillojne te bejne dhe noj portofol me lesh grarie :d:nanana:O sa qejf do ishte tuj fut gishterinjet me nxjerr leket :kapele:::cool:::eek:le:
 
Top