• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Aagaaagagagagagag

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Jetmira

Antarë i Respektuar
Me qeshet kur mendojn se jam budallack :D
I Njof njerezit me shum sesa mund ta imagjinojn
Bej sikur jam budallack, por jam shum e zgjuar :D
"E ndeza nje cigare dola ne dritare nen shoqerin e henes, uiiii sa nat e bukur qenka thash m vete.
Lum ti moj hen sa nterezi e ke je e vetme edhe e lumtur
Pse mos tbehem e un si ty ?
Nrm qe do bohem :)
Cke m teper se un njerezit te pelqejn, keshtu do behem e un
jo se dua tju pelqej te tjereve as qe me intereson tju pelqej apo tme adhurojn :)
Eja te pijm nje got jack daniel e zgjata doren drejt henes e qeshja m te madhe o zot cpo bej un
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Aagaaagagagagagag

E urrej inatin :)
e urrej kur fusin hundet kur sju takojn
e urrej kur ikin pa asnje arsye
e urrej lotin
E urrej diellin
e urrej ngjyren e kuqe
e urrej komshiun
e urrej kur skam internet
e urrej kur gjerat sme ecin ashtu sic dua
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Aagaaagagagagagag

Po shifja oren ne nje cep tkorridorit e po prisja te hyja nseminar
Ishte njera tu pa veten para dritares se shkolles qe dukej si xham e pa nga un "a jam e bukur?
si k***** je moj shoqe :D
Cjan kto fshatare qe tjapin muhabet i njoft, thash me veten kta po qe i len mendja :D
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Aagaaagagagagagag


Po flas me veten :(
Ej vetja ime ckemi?
Ej vetja ime, qyqa cpo them keshtu
U ula para pasqyres e po shifja vetveten, sa paskam ndryshuar ue sa me shkojn kta floket bjonde :lol: po me shkojn shum :(
ckemi e dashur vetja ime si je?
paskam ndryshuar jo per mir jo per keq
sjam ajo e dikurshmja, sbej m shaka m asnje nuk preferoj shoqerin
preferoj vetmin :( :(
E dashur vetja ime mos u lodh dukemenduar, boll u tregove e sinqert, boll u tregove e mir askush ste don sot :/ tgjith njerezit per interes te rrijn
e dashur vetja ime te dua
:kis:kis:kis:kis:kis
:wc::wc::wc::wc: erdh koha te lexoj :lol:
 
Last edited:

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Aagaaagagagagagag

Shiko fotografinë 26278
Po flas me veten :(
Ej vetja ime ckemi?
Ej vetja ime, qyqa cpo them keshtu
U ula para pasqyres e po shifja vetveten, sa paskam ndryshuar ue sa me shkojn kta floket bjonde :lol: po me shkojn shum :(
ckemi e dashur vetja ime si je?
paskam ndryshuar jo per mir jo per keq
sjam ajo e dikurshmja, sbej m shaka m asnje nuk preferoj shoqerin
preferoj vetmin :( :(
E dashur vetja ime mos u lodh dukemenduar, boll u tregove e sinqert, boll u tregove e mir askush ste don sot :/ tgjith njerezit per interes te rrijn
e dashur vetja ime te dua
:kis:kis:kis:kis:kis
:wc::wc::wc::wc: erdh koha te lexoj :lol:
Hajde ti zhigas bulat e veshve mas te kapin syni i keq lol lol lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Aagaaagagagagagag

Cdo kush e din vete, por kjo e folura me vete shpesh te ben dem :p.
Ti flas dhe une pak vetes time!

E dashur Soul,
Ashtu sic ti mendon se je e drejte, e mire, e sinqerte, e peson perher nga te tjeret,ndihmon te gjithe,je modeste, je e zgjuar, je shpirtbardhe, Ashtu mendojne te tere per veten zemer, keshtu qe cohu e bej ato pune se shume e bukur je, posi Borebardha, :p Por te jesh e sigurt se si ty ka me miliarda ne bote!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Aagaaagagagagagag

Me jep nje cigare....

Me jepni nje cigare, ju lutem :(
Ai ma dha, po ja merre :)
Faleminderit, edhe e ndeza ;)
Ai po me shihte i habitur, isha zbukuar e ber si kukull ai u habit :( cke qe po qan :( :(
asgje skam , mendova sesi do ndjehej dikush qe per dhurat ne pervjetor tmerrte tradetin e jo nje pako cokollat apo trendafila sic marrin te tjerat
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Aagaaagagagagagag

E.......

cfar te shkruaj?
per premtimet, per fjalet boshe apo per largimin :(
po shkruaj per naten :D
Nata esht e bukur edhe pse erresir, pasi bota ime esht erresir, askush nuk e preferon vetmin por un po :(
askush se preferon shoqerin e erresires, por un po :(
askush se preferon ngjyren e erret po un po :(
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Aagaaagagagagagag


Vajzat qe pijn duhan jan te perdala :(
Keshtu na cilesojn ne vajzave qe pijm duhan,
un jam e merzitur e trishtuar ndonjeher njerezit ste kuptojn
ndonjeher njerezit sdua tja dijjn sesi je ti ata thjesht gjykojn e nisin fjalet si gjithmon
ndonjeher kafshet jan me te dashura sesa njerezit :(
ndonjeher cigarja te heq stresin, te largon merzin, te largon cdo dhimbje qe ke ne shpirt
Ndonjeher njerezit nuk shohin veten por jeten e te tjereve
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Aagaaagagagagagag


Me beri dikush nje pyetje
Cfar dhurate do marresh per 14 shkurt?
E pash njeher :( :(
nuk fola thjesht ndeza nje cigare thash nuk festoj 14 shkurt kur se kam festuar per kto vite sdo ta festoj kurr :(
Do vij dita 17 shkurt kur babai im i ndjer ben 8 vite qe ka vdekur :( :(
Si mund te festoj un per festa si mund te mendoj un per martes si mund te vesh ngjyren kuq un?
si mund te mos mendoj fare
Babi im ka 8 vjet qe sme sheh sme flet sme degjon e nuk esht ne shtrat por tret ne dhe :(
si mund tmarr frym kur ai tretet ne dhe :(
si mund te qesh un si mund ta shoh jeten pozitive :(
si mund ti shkruaj kta rreshta kur lotet sme len te qet :(
pse isht jeta kaq e padrejt me mua ?
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Aagaaagagagagagag

Njerezit gjejn nje mangesi nga lumturia jote, dhe nuk jane aty kur nuk je i lumtur.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Aagaaagagagagagag

Me pelqen kur njerezit kane nje llon dashurie per veten e tyre, keshtu kur njerezit thone genjeshtra apo fjale jo te mira ndaj tyre,ata qendrojne te qete, sepse e dine kush jane.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Aagaaagagagagagag

Njerezit do donim ti kthenim kur vdesin, ndersa per ata qe jane gjalle e i humbim perpiqemi t'i harrojme.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Aagaaagagagagagag

Eshte ironike te mendosh sa shume ke pritur per ca gjera, e tani nuk do as ti mendosh.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top