• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A Simple Rose

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
A Simple Rose

Author: Kevan Mends

A simple rose I have found

It’s not the flower that grows from the ground,

Its beauty is one of such delight …

This rose is soft to the touch in all its perfection.

The envy for all the flowers in this garden

Its fragrance will consume your every obsession.

This rose must be a gift, a gift from above

A gift from Heaven to show us love.

Every morning I wake to see its petals glisten

Its easy to see how one could be so smitten

If love was a rose it would shine so bright

Because all I need is this rose in my life.


jula%u002527-girls-and-boys--wmn--Sexy-women--women-with-flower--Love--flowers--brunette--nature.jpg
 
Top