A mund të dashurosh dy njerëz në të njëjtën kohë? Ja çfarë thonë psikologët…

Punk1

Antarë i Respektuar
Vallahi.. ka raste qe edhe me ndodh te dashuroj dy , por jo gjithmone.
Zakonisht dashuroj 3 e siper😝
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Sipas ketij mini sondazhi rezultoi qe parafolsi eshte egoist dhe do vetem veten e tij
Next pls qe ka nevoje per dashuri lool
Po tregohesha i sjellshem, nuk mund ta shpreh dashurine me tre komente😂
Parafolesja qenka e paduruar, nuk ja vlen te hap thesin per te😂
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po tregohesha i sjellshem, nuk mund ta shpreh dashurine me tre komente😂
Parafolesja qenka e paduruar, nuk ja vlen te hap thesin per te😂
Mos e hap se pale cdel e kushedi se perballoj dot
Skam hallin tend jo por te forumit qe si do jetoj pa Monique lool
 
Top