• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A keni vjedhur ndonjehere , dhe cfare?

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ncuq. madje dhe para ca ditesh isha me 1 koleg ne kantier. kishin rene ca dege kumbulle nga ana jone. ai shkoi e i morri ca, une jo qe nuk morra por as nuk e hengra ate qe me dha. haha. Ik thash se quhet vjedhje. tme ngece ne fyt harami
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
po lule. para 4 muaji. ika per dreke ne nje lokal dhe keputa nje deg lule dhe e mora :ROFLMAO:
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Kam fillu me vjedh ca shkurtesa te anetareve knej:p
 
Top