• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

A keni vjedhur ndonjehere , dhe cfare?

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ncuq. madje dhe para ca ditesh isha me 1 koleg ne kantier. kishin rene ca dege kumbulle nga ana jone. ai shkoi e i morri ca, une jo qe nuk morra por as nuk e hengra ate qe me dha. haha. Ik thash se quhet vjedhje. tme ngece ne fyt harami
 

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
dite per dite jau vjedh femrave sexy recipetat me menim... :D

Quhet kjo apo snuk?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVer
po lule. para 4 muaji. ika per dreke ne nje lokal dhe keputa nje deg lule dhe e mora :ROFLMAO:
 

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
Paske alament cicash ti drejtoro.
Blij i pale vete dryq,ci do te tjereve.
U pa puna do i ble i pale po ene ti bli i pale syze e lexoje prap ate qe kam shkru ... jo per gje po ke fillu me i perceptu gjonat skic. :D :p
 

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
I kam gjesh iher komshies sytjenat..:D ato rane vet tel une por kur ajo erdhi e I kerkoi I thashe qe skam pa gje..:):D:p quhet?:D
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Kam fillu me vjedh ca shkurtesa te anetareve knej:p
 
Top