• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A keni vjedhur ndonjehere , dhe cfare?

S

Soul

lule. kam vjedhur para 1 jave 1 deg sw me pelqwu shume e bera sikur o
po i marr ere e takk keputa nje deg
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
E kam ne plan t vjedh nje banke, por t shof si do m ece plani:p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Kur ishim ne fillore,rruges per ne shkolle ,kishte ca molla verore afer shkolles,aty iknim ca nga klasa e kur mbaronim mesimin qe iknim per shpi merrnim ndonje.
E vetmja vjedhje e jetes sime!
Pa kur dilte e na bertiste .
Iknim me vrape. hahahahahah
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Te vegjel vidhnim neper kopeshtet e gjitoneve ne kohen e drekes ...jo arra jo dardha ...jo lajthia peme te ndryshme ...ato benin sikur flinin e na linin
 
Top