• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

A keni vjedhur ndonjehere , dhe cfare?

S

Soul

lule. kam vjedhur para 1 jave 1 deg sw me pelqwu shume e bera sikur o
po i marr ere e takk keputa nje deg
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
E kam ne plan t vjedh nje banke, por t shof si do m ece plani:p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kur ishim ne fillore,rruges per ne shkolle ,kishte ca molla verore afer shkolles,aty iknim ca nga klasa e kur mbaronim mesimin qe iknim per shpi merrnim ndonje.
E vetmja vjedhje e jetes sime!
Pa kur dilte e na bertiste .
Iknim me vrape. hahahahahah
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Te vegjel vidhnim neper kopeshtet e gjitoneve ne kohen e drekes ...jo arra jo dardha ...jo lajthia peme te ndryshme ...ato benin sikur flinin e na linin
 
Top