• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A keni vjedhur ndonjehere , dhe cfare?

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Asnjehere por po me thate se ku vidhet pa te pa kush , u nisa :p
Une edhe ihere qe pashe leke ne rruge , aq turp me erdhi edhe pse ne rruge skishte njeri pervec meje e si mora ? ? ? ?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Asnjehere por po me thate se ku vidhet pa te pa kush , u nisa :p
Une edhe ihere qe pashe leke ne rruge , aq turp me erdhi edhe pse ne rruge skishte njeri pervec meje e si mora ? ? ? ?
Squhet e vjedhmje ajo...Ka qene risku jot, po cpaske qene dhe ti:p


Tema: Jo se kam bo najher...se t nem ai tjetri kshu thujne:p
 

Vajza

Staf në FV.AL
Vendndodhja
Struga
Un kam vjedh shum kumblla te daja e babit kur isha e vogel, por vjedhje me e madhe ishte kur i vodha vathet e goces te tezes i kishe shum te bukura e smi jepte kshu vendosa te vjedhi ,ne fund fare nuk i vesha sepse do e mirnin vesh ?, si perfundim as un as ajo i fuga ?
 

Aisela

Antarë i Respektuar
Hajdute zemrash a quhet? :p

Kam vjedhur vetem njeher..isha ne kulmin e rinis kur spysja per asigje ne bote. Po luanim truth or dare...dhe un si e mencur qe jam zgjodha denimin...denimi ishte te vidhja nje cakmak me drit ndyqan. :p
 

MrCool

Lost
Vendndodhja
Burkina Faso
Meqenese adoleshencen time nuk kishte smartfona, internet e kshu gjerash, ne moshen 14-15 vjec mbaj mend qe shkonim ke gabi e vidhshim kaseta video me filma porno. :p
Sa te vuajtur jemi ne brezi i dashnor dikos mer @MrCool, keta kane kushte tani. :p lol
Keta i kan kasetat n'telefon brenda mer... Problemin e kane qe nganjehere i harrojn zerin hapur dhe degjohen klithma ?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Te them jo,gjynah ta mohosh ate qe ben,se mire qe e ben gabon po dhe mos ta tregosh,nuk vete.Une here pas here vjedh ndonje shishe vere te puna???.
Thuje vendin se ku punon...se me fakte e kemi tashi e gjetem hajduten:p
 

Frank

Play!
Shif icik kete @Ri. Nuk ka reaguar hic kur thadhe brezi dashnor dikos. Qekur ka ndrru nickname ndihet brezi nojzit. :p
Kam vu emrin tim mer matrapaz, ç'ke :p Te pakten kshu ju kursej ne thashetheme nje teme, ate te emrit tim ? ? ? ? ?
 
Top