• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

A keni vjedhur ndonjehere , dhe cfare?

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Asnjehere por po me thate se ku vidhet pa te pa kush , u nisa :p
Une edhe ihere qe pashe leke ne rruge , aq turp me erdhi edhe pse ne rruge skishte njeri pervec meje e si mora ? ? ? ?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Asnjehere por po me thate se ku vidhet pa te pa kush , u nisa :p
Une edhe ihere qe pashe leke ne rruge , aq turp me erdhi edhe pse ne rruge skishte njeri pervec meje e si mora ? ? ? ?
Squhet e vjedhmje ajo...Ka qene risku jot, po cpaske qene dhe ti:p


Tema: Jo se kam bo najher...se t nem ai tjetri kshu thujne:p
 

Chupachups

Vajza 🍭
Staf në FV.AL
Un kam vjedh shum kumblla te daja e babit kur isha e vogel, por vjedhje me e madhe ishte kur i vodha vathet e goces te tezes i kishe shum te bukura e smi jepte kshu vendosa te vjedhi ,ne fund fare nuk i vesha sepse do e mirnin vesh ?, si perfundim as un as ajo i fuga ?
 

Aisela

Antarë i Respektuar
Hajdute zemrash a quhet? :p

Kam vjedhur vetem njeher..isha ne kulmin e rinis kur spysja per asigje ne bote. Po luanim truth or dare...dhe un si e mencur qe jam zgjodha denimin...denimi ishte te vidhja nje cakmak me drit ndyqan. :p
 

imp4ct1

Author of "Old but Gold"! All rights reserved.
Meqenese adoleshencen time nuk kishte smartfona, internet e kshu gjerash, ne moshen 14-15 vjec mbaj mend qe shkonim ke gabi e vidhshim kaseta video me filma porno. :p
Sa te vuajtur jemi ne brezi i dashnor dikos mer @MrCool, keta kane kushte tani. :p lol
 

MrCool

Lost
Meqenese adoleshencen time nuk kishte smartfona, internet e kshu gjerash, ne moshen 14-15 vjec mbaj mend qe shkonim ke gabi e vidhshim kaseta video me filma porno. :p
Sa te vuajtur jemi ne brezi i dashnor dikos mer @MrCool, keta kane kushte tani. :p lol
Keta i kan kasetat n'telefon brenda mer... Problemin e kane qe nganjehere i harrojn zerin hapur dhe degjohen klithma ?
 
I

Iva1

Te them jo,gjynah ta mohosh ate qe ben,se mire qe e ben gabon po dhe mos ta tregosh,nuk vete.Une here pas here vjedh ndonje shishe vere te puna???.
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Te them jo,gjynah ta mohosh ate qe ben,se mire qe e ben gabon po dhe mos ta tregosh,nuk vete.Une here pas here vjedh ndonje shishe vere te puna???.
Thuje vendin se ku punon...se me fakte e kemi tashi e gjetem hajduten:p
 

Frank

1+1=3
Shif icik kete @Ri. Nuk ka reaguar hic kur thadhe brezi dashnor dikos. Qekur ka ndrru nickname ndihet brezi nojzit. :p
Kam vu emrin tim mer matrapaz, ç'ke :p Te pakten kshu ju kursej ne thashetheme nje teme, ate te emrit tim ? ? ? ? ?
 

Mogli

Milf hunter in progress !!! :D
Te them jo,gjynah ta mohosh ate qe ben,se mire qe e ben gabon po dhe mos ta tregosh,nuk vete.Une here pas here vjedh ndonje shishe vere te puna???.
Tamam mistrece berati..... mire shishet e veres po ia vodhe dhe zemren @imp4ct :p
 
Top