A ke nje parukier tendin?

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
A ke nje parukier tendin?

Po, e kam nje parukier timin. Kur me shkon ne mendje per te ndryshuar modelin e flokeve me duhet te pres ditet kur ai vjen sepse ai eshte gjithmone ne udhetime. Por ai thjesht me jep modelin, gjithe trajtimin tjeter ua bej vete flokeve ashtu sic gjithmone kam bere vete edhe grimin e cdo lloj trajtimi tjeter.
 

albgrl

GIRLICIOUS
Parukierja ime eshte shqiptare. Eshte e zonja per punen qe ben.
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Ketu ku jetoj tani vetem tek dy kam shkuar deri tani ,nuk kam akoma nje fikse si e kam pas me pare .
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
sigurisht parukiere :)
 

ida angel

:)
V.I.P
I kam inat parukieret...i thua mi bej keshtu e ti ben ashtu!
E kam vet pasion stilimin e ndryshem te flokve gjithashtu dhe grimin...dhe per kete parukier kam veten time...madje dhe shoqet vin te mua qe t'jua kreh floket se kan besim te mua edhe pse une provoj doren tek to :) madje njehere i dogja shoqes sime nje pjes te balli se perdora pjastren keq:( dhe me tha une nuk e le me koken ne doren tende..edhe pse kur e ze halli vin te mua.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Kam por nuk me pelqen dhe aq , mendoj ta nderroj.
Kisha nje te mire ,por i shkoja pa takim dhe nje dite me tha te merrja takim pasi do fillonte te punonte vetem me takime dhe ngaqe nuk kam qef me marr takim per ti prere floket ,e lash fare.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Ne Shqiperi vete gjithmone tek e njejta parukjere...Ketu nuk kam gjetur paqe...Here tek nje e here tek nje tjeter.Me acarojne se vetem mi presin,dhe nuk me bejne asgje nga ato qe dua te bej une.I kerkova nje parukjereje te beja flokat kaçurrela te denduara(te miat i kam onde,por me kish kapur fiksimi) e ma tha nuk ti bej se e ke flokun e mire.Vajta tek nje tjeter per ti shtrire komplet,qe te rrine ashtu per shume kohe,te njejten gje me tha.
Edhe kur doja ti lyeja,s'mi lyen...(faktikisht kane te drejte se vetem shkaterrohet floku,por sa per nje ndryshim e kisha une)
 

*deliza*

VIP
V.I.P
Kam parukieren time te ciles ja besoj floket e mia :D....meqe cdohere pres floket ne model te njejte dhe ma ka msu koken them se i besoj dhe cdohere i rregulloj tek ajo....mirepo vetem kur i pres, se kur kam ndonje rast tjeter qe me duhet ndonje sherbim tjeter nuk shkoj te ajo, sikur kerkoj besim te ndonje qe eshte me me emer :p
 

angel boy

cun i veshtire
une jo se kam nanji parukier personal por gjithmone shkoj dhe i pres floket tek visi tek magic center dhe jam shum shum shum i kenaqur nga ai...
 

ana88

vlonjate tipike
ne kete vende qe jemi ne,nuk gjene nje parukiere te sakte ,te gjitha njesoj jane,parukiere per lukun tim jam vete.
 

vitk

Anëtar i Respektuar
kame nje berber shqipetare qe nje gershere te koka dhe me vrape shkon ne komjuteri ka raste do kthehem mbrapesh se me ben me shkalle
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
nuk e nderroj asnjeher gjithmon te i njejti shkoj ....:)
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
parukier temin??kom parukierin ku gjithmon shkoj (niher qdo 100 vj lol) amo nuk osht i jemi jo se nuk u bo halo pron private:D..
 
Redaktimi i fundit:

Analistja

Anëtar i ri
Ka 6 vite qe e kam parukieren time dhe nuk e nderroj. Ajo me ben prerje, lyerje kurse modelimin e bej vete
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Une jam parukieri i Bledit LOL LOL dje i bleva nje paruke te verdhe besoj se me te do jete shume sexy LOL LOL LOL

faktikisht shkoj ne nje vend ketu e 5 vjet por ku te shkoj se kam problem se une kam stilin tim si i pres floket i them dhe mbarroj filmi :D
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Qfare pyetje.....

Sjemi ne hollivud zemraa
 

baby-angel

Thpilt
Kam nderruar shume parukjere, dhe ketu dhe ne Shqiperi, dhe pothuajse asnjehere skam dale e kenaqur nga aty, nuk e di pse, thone eshte "semundje" e parukjereve, por asnjehere nuk ma benin modelin qe doja, gjithmone mi prisnin floket me shume..:)

Tani kam parukjere motren time dhe kam rene rehat..:kiss
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: A ke nje parukier tendin?

jo...perderisa jam zene me gjithe parukieret :p
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: A ke nje parukier tendin?

Absolutisht po, prej vitesh, po u fiksova me nje vend, veshtire te ndryshoj.

hajduti
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: A ke nje parukier tendin?

po burrin. Sidomos kete stilin e fundit e ka qare :D
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: A ke nje parukier tendin?

Tallesh apo vertete? Dua prova hahahahhahaha

Jo e vertete :). Ndonese nuk eshte berber :p.

Gjthss, heren e fundit ka qene nam faree.. Her te tjera thjesht shkurtime gjera, ama ket here me thosh priti priti priti priti. Dhe un ehu pertoj. Hajd tha se ti pres une. Ku di ti ja bej. Ja shikoje tha. Okay thash ama dua stil te bukur. gjej nje ne net e ja bej keshtu e dua. C'ke ti tha... Mi preu me pak se c'ja kerkova, e ja kam nis te qareees. Kokrra lotit o zot.. Ai qe bertiste: Rri moj mire te mbaroj. Dhe kur mbaroj(mua sme pelqenin fare) tha: Nqs te pelqejne neser do te ti bej si cun. Pastaj kush mi pa ku i ke prer ku i ke prer, haha. I thash: Me fal qe tani e tutje vetem ti do mi presesh. Modeli ishte identik keshtu,ama fytyra ime normal jo kaq pretty :)(actually im nt pretty at all) lol

43a2fcbd71c8ef4de612cfcc814e48ce.jpg
 

Attachments

  • 43a2fcbd71c8ef4de612cfcc814e48ce.jpg
    43a2fcbd71c8ef4de612cfcc814e48ce.jpg
    33 KB · Shikime: 0
  • 43a2fcbd71c8ef4de612cfcc814e48ce.jpg
    43a2fcbd71c8ef4de612cfcc814e48ce.jpg
    33 KB · Shikime: 0
Top