• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

borziloku

Antar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

nuk po theme qe ka kamiponate te keq ok eshte ......po me i miri eshte anglezi dhe do i shikoni ne champions lige ...vite per vite skuadra angleze dhe spanjolle do hahene ..italiani mbaroi si kampionate gjermani nje bajerne qe kishte nuk binde me ......................pastaji te tjerate ne evrope janer ftohure me kohe ........
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Ky kampionat dhuron nje super ndeshje Barcelona-Real Madrid.


Si te mos e pelqej.
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

mua personalish nuk me pelqen edhe aq fort por kam deshire qe kampion te behet Barcelona
 
Top